You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Thursday, August 10th 2023, 5:25pm

Author: Dumbbledore

Isa - Anıttaki yazım hatası

Merhaba, Isa'daki anıtlardan birine "on dördüncü" anıt yerine "dördüncü anıt" yazılmış, insanları yanlış yönlendirebilecek bir hata.

Sunday, May 21st 2023, 2:01pm

Eden iki görev açıklaması yok

Eden'de ana görevlerden ikisinin hem hikayesi hem özeti yazılmamış ve çevrilmemiş durumda. Düzeltirseniz sevinirim.

Friday, April 29th 2022, 12:37am

Novograd'da iki adet kara büyücü rehberi var.

Quoted from "Drakdish" Neden gereksiz? Bir tane vardı zaten.

Wednesday, April 27th 2022, 7:27pm

Novograd'da iki adet kara büyücü rehberi var.

Aynı sınıfın farklı ırklardakı ismi olan kara büyücü ve iblis bilimci olarak iki farklı sınıf rehberi eklenmiş. Bir tanesinin gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Saturday, April 23rd 2022, 12:00am

Irene Balo Odası Tablo Hatası

Irene'deki Galleon Kalesi görevlerinde, hikayeye göre De Pulay'ın tablosunun üstündeki örtünün kalkması gerekiyor, fakat görev bittiğinde hâla tablo açılmamış durumda kalıyor (oyundaki sohbetler belli bir görevden sonra tablo açılmış gibi değişiyor). Bu sorun bazı oyunculara özgü de olabilir, bütün oyunculara da görülen fark edilmemiş bir sorun da olabilir. Yetkililere haber verirseniz sevinirim, merak ettim tabloyu.

Monday, June 28th 2021, 3:19pm

Kahramanın yolu görevi

Quoted from "Discotech" Merhabalar, Videoda anlatımı yapabilirim. Buraya Tıkla . Teşekkür ederim, kanalın sahibi olduğunu bilmiyordum. 3-4 aydır takip ediyorum

Sunday, June 27th 2021, 4:45pm

Kahramanın yolu görevi

Merhaba, kahramanın yolu diye bir görevim var. Astral Lazulit, Krizolit ve Topaz bulmam gerekiyor. Fakat nerede bulunur bilmiyorum.

Sunday, June 20th 2021, 3:27am

Etki listesini nasıl düzeltebilirim?

Merhaba, etki listesinin sol tarafındaki çembere dokunduğumda, fotoğrafta görüldüğü gibi karakterim üzerindeki etkiler görünmez oldu. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? up+

Wednesday, May 26th 2021, 6:18pm

Vahiy adasındaki Hazine avcısı görevi

Merhaba, bu görevi bir türlü tamamlayamadım. Rastgele dolaşarak birkaç yerde sinyal buldum. Fakat hepsinden Alligator çıktı. Sandığın çıkacağı doğru bir yer mi var yoksa Alligator çıkan yerleri sürekli denersem sonunda sandık çıkar mı? Görevin Wiki sayfası: https://en.allodswiki.ru/quest/1808408014

Monday, May 24th 2021, 2:01am

Yeni müzik çok kötü

Klasik ana tema müziğini geri getirin lütfen. O müzik insanı oyuna çekiyordu. Şimdiki rock tarzındaki müzik çok itici. Oyunun fantastik dünyasını yok ediyor resmen. Oyuna başladaman millet sıkılacak.

Saturday, August 22nd 2020, 3:53pm

Yazes Kesimi Çeviri Hataları

Merhaba, Yazes Kesimi haritasındaki İttifak NPCleri İmparatorluk gibi konuşuyor.

Saturday, July 18th 2020, 3:15pm

Goblin nerede?

Evet, özür dilerim. Yanlış goblini aldığımı fark ettim.

Friday, July 17th 2020, 9:39pm

Goblin nerede?

Merhaba, maalesef o bölümde de gözükmüyor. Satın aldığıma ve birkaç kere kullanmayı denediğime eminim.

Friday, July 17th 2020, 1:12am

Goblin nerede?

Merhaba, saygın goblin aldım ve etkinleştirdim. Slotumu düzenlerken goblini çıkarmam gerekti ve şimdi bulamıyorum. goblinimi nasıl slota geri eklerim?

Friday, July 17th 2020, 12:46am

Saksağan aldım ama kullanamıyorum

Merhaba, Nadir Nesne dükkanından yardımcı kızıl saksağan aldım ve etkinleştirdim. Ancak slot üzerinden tıklayıp çağırmama rağmen saksağan hiçbir şekilde gelmiyor. Lütfen yardımcı olun. Çok hevesim kırıldı! Sorun devam ediyor ++ Karakter ismim Dumbbledore kontrol edebilirsiniz.