You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Sunday, March 19th 2023, 6:13am

Author: UNDEAD

Belki okuyan olur...

Çok uzatmak istemediğimden bazı konuları ele alamadım. P2P sunucularında bulundum ve max level olmasa da bir kaç karakter kastığım oldu. İmparatorluk tarafında oynayan Türk arkadaşlar ile sadece ismen de olsa tanışıklığım var. Zaten ittifakı biliyoruz, Dragagon tek başına yönetiyor denebilir. P2P sunucusuna başlamak için çok niyetlendik, heves ettik hatta 1 - 1,5 yıllık oyun süremize denk kristal ile girmeyi de düşündük ancak hem Dragagon'un haftalık paylaştığı popülasyona bakarak hem de İmparat...

Saturday, March 18th 2023, 5:23am

Belki okuyan olur...

Merhaba, ben yaklaşık 10 senedir Allods'u aktif olarak olmasa da oynayan, bilen biriyim. İlk kez 2010 yılında, ücretsiz oyun ararken bir reklam ile bu oyunu keşif etmiş ve akabinde Açık Beta süresine dahil olmuştum, yaşımın ve şartların el vermemesi gereği 2012 yılına kadar ara vermek icab etti. 2012-2013 yılları sanırım aktif olarak oynadığım ancak tamamen keyif almak amacıyla girip, çıktığım bir oyun idi. Küçük bir arkadaş çevresi ile 20li 30lu seviyelere kadar gelir, Open PvP alanlarda bu gru...

Wednesday, February 10th 2021, 5:19pm

"New Dawn" Streamer Marathon - voting has begun!

I just go play on P2P, i don't care Evo or New Dawn(F2P) servers already. My advice to you; For pure(not for P2Winners) experience, start P2P !!!!