You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Saturday, March 6th 2021, 7:30am

Author: Rinka

[PMB 11.1] LauderCompan/ Şifacı Rehberi

ben destek talentini oynamak istiyorum.Öncelik vermem gerekn gelişimler hangilerdir? Yeni başlayana hangilerini vermesini tavsiye edersiniz

Monday, March 1st 2021, 10:34am

Yeni başlayandan birkaç soru

MERHABALAR 1-İmparatorluk tarafında pek oyuncu yok gibi.İtiifak tarafına mı geçmeliyim sizce? 2-Pagan sınıfı petini sanki aktif kullanamıyor .Eski aldığım zevki alamıyorum .Pet üzerine kurulu oynanabilir mi?Şuan ki rolü nedir? 3-Pagan,Büyücü,Casus ,Şifacı sınıflarını oynamayı seviyorum.Hem pvede hem pvpde size göre hangi karakter daha çok iş yapar? Şimdilik bu kadar.Teşekkür ederim

Monday, March 1st 2021, 10:23am

ZAEİ

Quoted from "Discotech" Merhabalar, Astral adalar ve grup zindanlarını tek başına yapabilmen için akıncı kiralayabilirsin. ''P'' Harfini tıkla ve ''Diğer'' İkincil kabiliyetler kısmından, Akıncı Sözleşmesi'ni kullan. Karşına bir ''npc'' çıkacaktır ona tıkla ve paralı asker kirala. Böylece rahatça tamamlayabilirsin. Teşekkür ederim.Sİz yazınca aklıma geldi.Oyunu bırakmadan 2-3 hafta kadar önce gelen patchle eklenmişti oyuna akıncılar.Geldiği zaman yadırgamıştım biraz parti olayını bozacak herkes...

Sunday, February 28th 2021, 2:06pm

ZAEİ

Merhaba ZAEİ görevini yapacak pt bulamadım.Ne yapabilirim tek başıma da geçemiyorım.Mavi renkli boss görevleri de kaldı

Wednesday, February 24th 2021, 1:40pm

Yakın CASUS(assassin)

Merhabalar uzun süre önce oynadığım oyuna tekrar başladım.Önceden hem okçu şekli hem yakıncı şekli çok güçlüydü casusun.Tekrar yakıncı yani assassin oynamak istiyorum.Statlar ve talent konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.Son olarak oyunda oyuncu az gözüküyor belki de sabah saatlerinde girdiğim için oyuncu sayısı ne durumda?Şimdiden teşekkürler yakın casus okçu karrışık talent de olur