Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, March 4th 2016, 10:36pm

P2P Sunucusuna Katilmak Isteyen Arkadaşlar...(Güncel)

Merhaba;

Bende oyuna yeni başlayan bir oyuncuyum bunu belirtmek isterim.

P2P ile ilgili en güncel konu budur arkadaşlar diğer yazılan yazıtlardaki oyuncular oyunu bırakmıştır.

Öncelikle P2P(Smugglers Paradise) sunucusunun F2P(New Frontier) sunucusundan ayıran özelliklere hepimiz hakimiz. Bilmeyenler için kısaca özet geçeyim;
►Taşlar yok! Oyunda güçlenmenizi sağlayan sihirli taşlar kaldırıldı.
►Nadir Nesne Dükkanı'n oyunda yer almaması.
►Parasıyla güçlü değil emeğiyle güçlü olanlarla oynayıp,karşılaşmanız.
►Rekabet burada mevcuttur(En önemisi kanımca).
►Savaş binekleri,esanslar,tütsü,çanta,skill ve stat sıfırlamak vs. yani sizi diğerlerinden yada diğerlerini sizden güçlü kılacağı nesnelerin olmaması.

Kısacası eşit bir şekilde oyun oynamak.

Ben İmparatorluk tarafında oynuyorum Nickim "emaSUNK" birliğim: "Turan".

Aylık 30TL civarı , 3 Aylık 60TL civarı para ödeyerek sunucuda oynamak isterseniz aramızda görmek isteriz.

Oyunda İmparatorluk tarafında başlamak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olacağımıza sizi temin ederim diğer arkadaşlarımada kefilim çünkü bana çok yardımcı oldular.Ailemize gelin aramızda sizleride görelim oyuncuları çekebilir bir birlik kurup daha iyi oyunlar oynayabiliriz.
Ulaşabileceğiniz Türk oyuncular;
•emaSUNK
•KenanReyiz
•Ravolta
•Mormegil (Enkarne: Liquid)
•fatezero

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "cindrellamannn" (Mar 20th 2016, 6:01pm)

2

Friday, March 4th 2016, 10:59pm

Merhaba, Sizinle oynamak istiyorum özelden iletişime geçebilir misiniz acaba ?

3

Friday, March 4th 2016, 11:01pm

4

Saturday, March 5th 2016, 12:42pm

ARKADAŞLAR BU KONU ESKİ YENİ BİRLİĞİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "KenanReyiz" (Jul 21st 2016, 6:53pm)

5

Saturday, March 5th 2016, 1:37pm

Meslek: Basketbol Hayranı

• Özel mesaj gönder

Arkadaslar guzel bir ortamimiz var . Baya zevkli geciyor zaman. Buyrun imparatorluga ailemize katilin :)
FateZero-İMPARATORLUK

6

Saturday, March 5th 2016, 2:00pm

Ücretsiz sunucularda 4 adet 65 level kasıp yüksek miktarda ücret yatırdım 2012 den beri. Fakat 13 Level taşlı adam üfleyince ölmem yeterince sinir bozucu bir durum oluyor. Böyle bir oyunun emek server tarzında bir bölümü olması cidden rahatlatıcı. En azından düşük ücretle yüksek zevkle oynanıyor. Hepinizi bekleriz

7

Saturday, March 5th 2016, 2:15pm

7.0 Güncellemisnden sonra bu serverin coşucağına inanıyorum. Kendi Türk birliğimizi kurup en güçlü taraf olmayı hedefliyoruz.

Servere yeni başlamak isteyenler yukarıda belirtildiği gibi Ravolta - emaSunk - KenanReyiz - FateZero - Mormegil e mesaj atabilirler
nasıl kasıcam bir daha 65LvL diye üzülmeyin 15LvL oldugunuzda size binek paylaşabiliyoruz yani koşarak zaman kaybetmezsiniz ayriyetten şu 1 hafta boyunca 2x Tecrübe Etkinliği var seri bir şekilde 65 kasabilirsiniz =) hepinizi İmparatorluk tarafına bekleriz.

8

Saturday, March 5th 2016, 2:28pm

Gerçekten 13sv Taş - Düzey 5 ve etkinliklerle alınan gelişim aşamaları skilleri vb olmadığı için çok dengeli bir server. Emeğinizin karşılığını kesinlikle alıyorsunuz ve F2P ye göre %30 daha fazla Tecrübe kazanıyorsunuz bence daha kaliteli bir server ve şunu da belirtmek isterim

Bu zamana kadar yaklaşık 25-30 tane oyuncu girip 30lvl kasıp az kişi olduğu için oyunu bıraktı ama bizler yani " Mormegil - Ravolta - emaSUNK - FateZero -KenanReyiz" aldırmadan kastık şuanda da çoğalmaya devam ediyoruz 7.0 da şu beş kişiyle bile sağlam işler başarabiliriz ki bize katılırsanız ne olucağını siz hesab edin ;)
HEPİNİZİ BEKLERİZ ARKADASLAR

9

Sunday, March 6th 2016, 3:49pm

Bende bugün aralarına katıldım. Bu güzel ortama herkesi bekleriz :thumbup:

10

Sunday, March 6th 2016, 3:49pm

Adil ve keyifli bir oyun oynamak isteyen herkesi P2P sunucu imparatorluk tarafında aramıza bekliyoruz. Özellikle F2P sunucuda oynayıp da kendini diğer karakterlerden zayıf hisseden ve oyuna yeni başlayacak olan arkadaşların P2P sunucuyu denemesini şiddetle tavsiye ediyorum. Günde 1 lira gibi bir miktarla adaletsiz yönlerinden arınmış bir sunucuda oynamak mümkün. Hepiniz şimdiden hoş geldiniz.
Mormegil

11

Monday, March 7th 2016, 2:21pm

Selamlar.

7.0 ile birlikte yenilenen oyun dinamikleri ile P2P sunucumuz ve oyuncularımız özlenilen seviyeye ulaşacaktır.

P2P deki Türk arkadaşlarımız bu konuda çok istekli umarım Birliğiniz arzuladığınız seviyeye gelir.

İyi Forumlar.

12

Monday, March 7th 2016, 2:32pm

Selamlar.

7.0 ile birlikte yenilenen oyun dinamikleri ile P2P sunucumuz ve oyuncularımız özlenilen seviyeye ulaşacaktır.

P2P deki Türk arkadaşlarımız bu konuda çok istekli umarım Birliğiniz arzuladığınız seviyeye gelir.

İyi Forumlar.
Sagolun tesekkurler :) 7.0 cok saglam bir guncelleme . Bu guncellemeyle birlikte bizde sunucumuzun iyi bir seviyeye ulasacigini umuyoruz.

13

Monday, March 7th 2016, 2:43pm

Meslek: Professional Mage

• Özel mesaj gönder

Bu kadar konuyu yazıyı ve makaleyi gördükten sonra bend katılmayı düşünüyorum ama yaz döneminde nasip diyorum bakalım inşallah beklediginiz seviyeye gelirsiniz ve eglenceli zaman geçirirsiniz :)

14

Monday, March 7th 2016, 3:26pm

Bu kadar konuyu yazıyı ve makaleyi gördükten sonra bend katılmayı düşünüyorum ama yaz döneminde nasip diyorum bakalım inşallah beklediginiz seviyeye gelirsiniz ve eglenceli zaman geçirirsiniz :)
Sağol tesekkurler . Gelmek istedigin zaman ozel mesaj atman yeterli :)

15

Monday, March 7th 2016, 3:46pm

Selamlar.

İyi Forumlar.

Evet gayet istekliyiz umarım isteklerimiz meyvesini verir. :)

16

Tuesday, March 8th 2016, 1:14pm

BuNCH

Stajyer

Meslek: Seri katiliçe

• Özel mesaj gönder

bu çabayı takdir ediyorum :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

17

Tuesday, March 8th 2016, 3:08pm

bu çabayı takdir ediyorum :D
Tesekkurler yorumlariniz bizim icin onemli :)

18

Tuesday, March 8th 2016, 4:30pm

P2p gerçek den çok güzel olmuş allods su özlenen hali olmuş herkeze tavsiye ederim

19

Tuesday, March 8th 2016, 5:15pm

20

Tuesday, March 8th 2016, 10:00pm

ayda 30 ne be aga .d
2 aylik alirsan ay basina 22.5 tl
3 aylik alirsan ay basina 20 tl

Fiyatlar gayet makul aslinda :)

Kullanılmış Etiketler

P2P

Bu konuyu değerlendir