You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Wednesday, March 9th 2016, 5:19pm

Merhaba arkadaşlar,

Oyuna yeni başladım ,haliyle ilk olarak f2pden. Fakat kısabir sürede f2pnin aşırı derecede para yatırmaya bağlı olduğunu gördüm.Bu nedenle aylık cüzi bi ücrete p2pde oynamaya karar verdim.Burda parası olanı öne geçiren bir sistem yok. Oyuncu yeteneğine bağlı herşey.

İmparatorluk tarafındayım. Burada oldukça ilgili, heyecanlı ve aktif bir ekip var. P2p de oynamaya karar verirseniz aramıza bekleriz.Fethedilmedik allods bırakmayacağız :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Raxian" (Mar 9th 2016, 7:32pm)

22

Wednesday, March 9th 2016, 6:47pm

Arkadaslar suan sunucumuza baslamak icin tam zamani. 26 marta kadar muazzam etkinlikler var. Bunlardan yeni gelecekler icin en iyisi fazladan 2 kat tecrube puani . Kacirmayin ;)

Aramiza katilmak isteyenler profilime tiklayip ozel mesaj atabilirler veya oyundan LaFleur , emasSUNKA ve bana mesaj atabilirler :) (İmparatorluk tarafindayiz)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 3 times, last edit by "KenanReyiz" (Mar 26th 2016, 3:45am)

23

Wednesday, March 9th 2016, 10:33pm

Bende yeni ücretli oyun açtım ve sizinle oynamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

24

Wednesday, March 9th 2016, 10:37pm

Bende yeni ücretli oyun açtım ve sizinle oynamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Özel mesaj attım.
EDİT: kendisi aramiza katildi :)

This post has been edited 1 times, last edit by "KenanReyiz" (Mar 10th 2016, 12:13am)

25

Thursday, March 10th 2016, 6:21am

Arkadaşlar oyuncu durumuyla ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz Türk -yabancı ? Ben ilk açıldığında ittifak tarafında 1 ay oynamıştım ama yardım alamadığım için bırakmak zorunda kalmıştım. Yeniden başlamak niyetindeyim oyuna ama server konusunda karasizim iyi forumlar

26

Thursday, March 10th 2016, 7:26am

Arkadaşlar oyuncu durumuyla ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz Türk -yabancı ? Ben ilk açıldığında ittifak tarafında 1 ay oynamıştım ama yardım alamadığım için bırakmak zorunda kalmıştım. Yeniden başlamak niyetindeyim oyuna ama server konusunda karasizim iyiforumlar
P2P sunucusu eski bir sunucu aslinda. Fakat daha yeni yeni populer olmaya basladi. Oyuzden soyle bir benzetme yapabiliriz ; Sunucunun yeni acildigini yavas yavas oyuncularin cogaldigini dusun.
Yani az kisiyiz fakat sizlerle buyuyecegiz. Gunluk taraf basina 50 kisi aktif oluyo diyebilirim . Biz Türkler olarak imparatorlukta 15 kisiyiz suan. Geri kalanlarda yabanci.

İttifaktaki Türkler oyunu birakip birliklerini dagitti. Sen tam o doneme denk gelmissindir oyuzden yardim alamamissindir. Fakat suan bizim temel onceligimiz yeni oyunculara yardim etmek :) Bize katilmaya karar verirsen bana ozel mesaj atabilirsin.

27

Thursday, March 10th 2016, 7:57am

Samimiyetinize istinaden akşam bu servera geliyorum bi arkadaşım daha var ikna edebilirsem beraber geliriz akşam görüşmek dileğiyle

28

Thursday, March 10th 2016, 7:59am

Bu arada özelden mesaj atamadim :)))

29

Thursday, March 10th 2016, 8:27am

1) Özel mesaj atmak için ilk önce profilime tıkla ;

2)Ardından özel mesaj göndere bas ;

3) Gerekli yerleri doldurup onayla ve gönder ;

Özel mesaj yanıtlamak içinse cevaplaya bas ve 3. aşamaya geri dön ;

30

Thursday, March 10th 2016, 10:23am

Arkadaşlar kristal aldım ama nekadar olduğunu nerden gorebilirim

31

Thursday, March 10th 2016, 10:29am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Oyun giriş menüsünde ne kadar süren olduğunu sana gösterir.Bakım çalışması sonlandığında öğrenebilirsin.
.

32

Thursday, March 10th 2016, 12:29pm

Evet arkadaşlar bende bu ekipteyim ilk özel mesajımla direk iletşime geçtiler yani çok sıcak kanlı bir ekip her sorunuzu cevaplıyorlar ve ek olarak Raid call kurulumu oldu yani burdan görüşme sağlıyoruz hepinizi bekliyorum ...

33

Thursday, March 10th 2016, 12:33pm

merhaba gencler ben oyuna yeni basladım cok sıcak bir ortam, yardım sever ınsanlar herkesi bekliyoruz. Sizlerin katılımı ile daha da guclu olacagız

34

Thursday, March 10th 2016, 1:01pm

yıllık ödeme yapamıyor muyuz aylık ödeme mi geçerli oluyor ?

35

Thursday, March 10th 2016, 1:03pm

yıllık ödeme yapamıyor muyuz aylık ödeme mi geçerli oluyor ?

3 ödeme seçeneği mevcut ;

Aylık , 2 aylık , 3 aylık

36

Saturday, March 12th 2016, 4:02pm

Perfectt :)

BENDE BU GRUPUN İÇİNDEYİM GAYET OLGUN SAĞLAM İNSANLAR VAR BUYURUN GELİN OYUN GERÇEKTEN OYNAMAYA DEGER BÖĞLE BİR GRUBUN İÇİNDEDE OYUNU OYNAMAK AYRI BİR AVANTAJ

37

Sunday, March 20th 2016, 9:08pm

Arkadaşlar hayırlısıyla birliğimizide kurduk. Birliğimiz hakkındaki konumuza bakmak için tıklayın -> TURAN BİRLİĞİ

38

Monday, March 21st 2016, 10:18pm

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

F2P'de uzun süre oynadıktan sonra ben de oyunu bırakanlardan biriyim. Şimdi P2P oynamayı düşünüyorum. P2P'de sadece oyun süresi için mi harcama yapılıyor yoksa mahfazalar için de ayrı bir harcama yapmak gerekiyor mu? D5 olayını da pek anlayamadım. Binek olarak ne tarz binekler var? Level kasmak, item yapmak zor mu? İlerleyen zamanlarda oyun F2P'ye dönüşür mü sizce?
Rave

39

Monday, March 21st 2016, 11:07pm

F2P'de uzun süre oynadıktan sonra ben de oyunu bırakanlardan biriyim. Şimdi P2P oynamayı düşünüyorum. P2P'de sadece oyun süresi için mi harcama yapılıyor yoksa mahfazalar için de ayrı bir harcama yapmak gerekiyor mu? D5 olayını da pek anlayamadım. Binek olarak ne tarz binekler var? Level kasmak, item yapmak zor mu? İlerleyen zamanlarda oyun F2P'ye dönüşür mü sizce?
Ben P2P'de hiç oynamadım fakat sorularının en azından bi kısmına hızlı bir cevap olsun diye yazıyorum. Zaten p2p oynayan arkadaşlar gördüklerinde detaylı bilgilendireceklerdir.
Mahfazalar için ücret ödemene veya başka bir iten için ödeme yapmana gerek yok çünki oyunda o serverda nadir nesne dükkanı yok. Oyun süresi aldığın takdirde emeğinle sende istediğin kadar ileri gidebilirsin.
Lvl ve item iki server içinde aynı seviyede su anda zaten aktif olarak oynayan arkadaşlar sana yardımcı olacağı için bu en son dert edeceğim mesele olmalı . Benden bu kadar. Kolay gelsin

40

Monday, March 21st 2016, 11:12pm

ARKADAŞLAR BU KONU ESKİ YENİ BİRLİĞİMİZLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

This post has been edited 1 times, last edit by "KenanReyiz" (Jun 7th 2016, 12:41am)

Rate this thread