You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Sunday, May 25th 2014, 9:24am

Yetkililere ulaşırsan nedenini ögrenebilirsiniz.Burası yeri değil.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

22

Friday, May 30th 2014, 6:38pm

İninal Kart Kristal Çekme Sorunu

Beyler ininal kart ile kristal çekilmiyor herlade kartımı aktiv ettim 25 tl yatırdım ve sitesinden gerekli alanları doldurdum sonra bir müddet bekleyince tekrar doldurmam gereken kart bilgisi geliyor hep böyle oluyor yardım edin lütfen...

23

Thursday, July 10th 2014, 8:36am

Hayat suyu konsantresi parçası

dediğim gibi hayat suyu konsantresi parçasının tanesi ne kadar edior
KUSAY

Geberesice

24

Sunday, August 3rd 2014, 11:40am

5.0.02 ne zaman bilen varmı

başlıkda yazdığı gibi 5.0.02 parchı ne zaman gelicek eylül başımı ekim başımı hiç bi yama notuda yok bilen duyan gören varsa
KUSAY

Geberesice

25

Monday, August 25th 2014, 12:52pm

5.0.3 mü 6.0 mı?

acaba 5.0.2 den sonra direk 6.0 mı gelecek yoksa hep olduğu gibi 5.0.3 sonrasında 5.0.4 ve daha sonra 6.0.0 mı gelecek? bilen gören yönetim tarafından bilgi var mıdır. ona göre hazırlığımızı yapalım

26

Saturday, November 1st 2014, 5:20pm

31Lvl Pre Aranir

Merhaba imp.de palladin tank oynuyorum ama pvede gorev yapamıyorum benimle aynı levellerde olan ve birlkte oynamak isteyen Arsy olarak beni bulabilir :thumbsup:

27

Sunday, January 4th 2015, 2:07pm

MasonL(Pagan)Karakter Gelişimi

Türk sunucusu varken forumda Karakterimin gelişim aşamalarını foruma kaydediyordum.Resimler,bilgiler,videolar vesaire.O dönemde aşırı fazla tutmuştu konu.Hem eğlenip hem'de bilgi sahibi olan arkadaşlar oluyordu.Yöneticiler izin verirse burda devam etmek istiyorum yeni hesabımla.Sizlerin'de desteği olursa başlayabilirim tekrar :) :rolleyes: :rolleyes:
ÖZGÜR SOYLU 16.11.2008

28

Friday, January 9th 2015, 7:09am

Occupation: Mersin

• Send private message

Kristal alamıyorum.

Selam arkadaşlar;
Daha önceden bu konuyu dile getirmiştim fakat bir faydası olmadı o yüzden tekrar açmak istedim.Şuan anda allods'u facebook üzerinden bağlanarak oynuyorum.Krsital almak istiyorum fakat alamıyorum.Daha sonradan başka bir tane üyelik aldım ve onda öyle bir sorun yaşamadım.Şimdi tek sıkıntım oyuna facebook üzerinden bağlandığım için kristal alamamam.Facebook üzerinden bağlandığım hesab'ımı normal hesab'a çeviremiyor muyum ? Veya 2 tane hesab'ı tek bir hesab da birleştiremiyorum ? Launcher'dan giriş yaparken facebook üzerinden giriş yapıyorum.Ben bunu normal giriş olarak değiştirmek istiyorum fakat ben bir çözüm bulamadım.Bu konu hakkında bir bilgisi veya bir fikri olan var mı ?
;(

29

Saturday, January 24th 2015, 4:59pm

Genel Af

Allod onlinede Yenibir Güncelleme GELİYOR BİZ OYUNU UNUTANLARDA YENİ BİR SAYFA İÇİN GENEL BİR AF İSTİYORUM HATA TÜRÜ Suçlar KAPSAMASIN AMA Karakter ALSAT UFAK Suçlar BUNU KAPSAMALI diyorum VARMI BENIM STI MEK İSTEYEN OYUN ÖZLEMİÇEKENLER ...

30

Wednesday, February 4th 2015, 2:39pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

5 gold birinden al ataya geç reeni sil bu kadar basit.

31

Thursday, February 12th 2015, 12:32pm

Bakım

yav arkadaş bir kerecikte zamanında açılsın şu sunuc hee cokmu önemli yarım saatte dünyayı kurtaraccak değiliz ama bir kere yahu dediğiniz saatte açsanız da gönlümüzü hoş etseniz çok mu zordur

32

Sunday, March 8th 2015, 9:59am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

El İle Güncelleme Neden Sunulmuyor ? (Manual patch)

Eskiden birçok anlamsız sorunun üstünden el ile güncelleme sistemi ile geliyorduk , neden böyle bir güncelleme yöntemi artık sunulmuyor ?
Şahsen şuan buna çok ihtiyacım var ...
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

33

Friday, March 20th 2015, 10:40am

Görev Sorunu

Görevi bir türlü çözemedim, nasıl yapıldığına dair bir bilgisi olan var mı ?

Hallettim görevi (:

This post has been edited 3 times, last edit by "Alcyone" (Mar 20th 2015, 11:16am)

34

Sunday, March 29th 2015, 12:38pm

Hesap

Oyunu bi süre bıraktıktan sonra geri dönmeye karar verdim eski hesabıma ulaşmaya çalıştım ama malesef sonuçsuz kaldı oyunun baya eskilerindenim Uzayy isimli büyücüm 47 lwl arkadaş eklerseniz oyunda gözüküyor zaten mail.ru zamanında beri oynuyorum elimden geleni yaptığım halde ulaşamadım destek hizmetine mesejlar bıraktım sağolsunlar göz ardı ettiler ve cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar. :thumbdown:

35

Monday, April 27th 2015, 8:52am

Champion Aftereffect :d

8) selamun aleyküm allods site yöneticisi ve yardımcıları ve genel müdürlük :D düşündümde ulan hangi etkinlige katılırsam katılayım hıc 1.2.3 olamıyorum :D ödülsüz bir etkınlık kazansam gene mutlu olucam vallaha :D neyse gençler diyorumki tel ile kri çekmek geri gelse falan kristal cekebılsek yarısmaları kazanamıyorum üzülüyorum qwe:QWE falan :cursing: bence gelsin kri çekmem lazım kartla martla çekmeyi bilmiyorum şimdi bişey diyicem gençler web tasarımcısıyım iş falan arıyorum varsa bi bildiginiz ulaşın bana ^^ ^^

36

Tuesday, May 5th 2015, 8:52pm

HELLORD12

Beginner

Occupation: Basketbol Hayranı

• Send private message

Merhaba

Merhaba,
Adım Onur yaşım 17 .Oyuna yeni başladım sayılmaz eskidende oynuyordum 55 lwl güncellemesinden sonra bıraktım 5 taşlı, bir okçum vardı oyun bilgim var fakat oyun çok değişmiş, oyuna girdiğimde bana yardımcı olup oyun hakkında hocam olucak kişi varsa görüşebiliriz yeni kurucam şimdi oyunu cevaplara göre taraf seçip karakter seçiceğim oyuna para yatırmaya düşünmüyorum zaman harcıyarak, kasıcağım şimdiden bana oyunda yardımcı olabilicek kişilere teşekkür ederim iyi oyunlar...
FateZero-İMPARATORLUK

37

Tuesday, May 5th 2015, 9:56pm

Merhaba

Öncelikle yeniden bir taraf seçecek isen sana Mucizevi mavnayı öneririm linkte mucizevi mavnanın tam anlamıyla tanıtımı yapılmıştır. Ve ittifak yada imparatorlukta yardım edecek arkadaşlar çıkacaktır. Oyun içerisinde yaşadığın sorunlar olursa forumda konu açıp sorabilirsin.

38

Wednesday, May 6th 2015, 12:24am

HELLORD12

Beginner

Occupation: Basketbol Hayranı

• Send private message

nekadara alabilirim onu admin bey
FateZero-İMPARATORLUK

39

Wednesday, May 6th 2015, 8:42am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Nadir nesne fiyatı 5700 kristal.Y harfine basarak hizmetler bölümünden alabilirsiniz.
.

40

Wednesday, May 6th 2015, 11:08am

arkadaş para harcamayı düşünmediğini belirtmiş lakin Mavna önerisi zaten para harcamasını gerektiriyor. 5700 kristal 150 TL gibi bir rakam ediyor.

Rate this thread