You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 6th 2017, 1:24pm

Bağlantı Sorunları

Merhaba arkadaşlar birçok arkadaşım ve ben sunucuya bağlanırken sıkıntı yaşıyoruz . bağlandığımız zaman ise oyunda bağlantı kalitesi ve istemci performansı kırmızı ve siyah. oyun resmen işkence haline geliyor. bu sorun herzaman olmasada çoğu zaman oluyor. bilgisayar kaliteli olsada internet hızı yüksek olsada bu sorun yaşanıyor. mesela şuan bakım çalışmasından sonra bikaç arkadaşım oyuna bağlanamıyor bağlansada oyundan düşüyorlar. Sorunu bulamadık. sunucuda problem mi var yoksa bizim eksik yüklediğimiz dosyalar mı var ? Eksik dosyaları kontrol ettiriyorum fakat aynı sorun devam ediyor. yetkililer ve oyun arkadaşlarım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ... Saygılar
!!! KİNG WAS HERE !!!

This post has been edited 1 times, last edit by "mehmet34" (Jul 6th 2017, 1:30pm)

2

Thursday, July 6th 2017, 1:44pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

bakım bittiğinden beri oyunda 5 dakıka bile kalamadım. Sürekli atıyo oyun. Pach geldiğinden beride sürekli donma lag ne ararsanız var. Oyunu sildim geri yükledim donma sorunu geçti ama lag hala çok var özellikle bazı adalar aşırı kasıyo. Dominyonları sölemiyorum bile :/

3

Monday, July 17th 2017, 4:52am

Aynı sorun bende de var oyunu farklı hdd lere kurma dahil pek çok yöntem denedim ama hala lagtan oynayamıyorum