You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 17th 2017, 2:16pm

Ortak Hata Ortak Keder Doğurur

Arkadaşlar şu anda oyunu çok fazla ve ustaca oynayan oyuncular var aramızda. Ben sadece onlara değil bütün Allods oynayan Türk'lere sesleniyorum. Şimdi ben size Allods'un üzücü gerçeği ile nasıl tanıştığımı anlatayım. Ben biraz farklı özelliklere sahip bir insanım, bu sebeple hiçbir oyunda tam bir ilerleme sarfedemedim. Söylemek gerekirse ben Allods'ta maksimum 35 lvl gördüm. Şimdi bazılarınız diyebilir: "Seviye sınırı 75, sen daha 35 olmuşsun, daha görecek çok şeyin var." Ben şunun farkındayım 35'te olsam 50'de olsam 75'te olsam hep aynı şeyle karşılaşacağım: P2W. Şimdi artık P2W postundan gına geldi diyenlerde olabilir. Böyle diyenlere sesleniyorum. Arkadaşlar yalan mı yalan, sıkıntı mı sıkıntı. Başlıkta da dediğim gibi "Ortak Hata Ortak Keder Doğurur" Şimdi ben size yukarıda yazdığım gibi. Nasıl tanıştığımı anlatayım: Ben bir Elf İblisbilimcisi idim. Karakterimi gayet hoş ve rahat bir şekilde New Frontier serverin'de kastım. Asee-Teph'e kadar kastım. O sıralar yaz etkinliği vardı, adaya gittiğimiz adını unuttum şu anda. Orada gittiğim inci topladım, binek aldım. Akla gelmeyecek türlü şeylerle emek harcadım. Bu sefer iş rayına oturmuştu çünkü. Hiçbir sınıfta gözüm yok. Verdiğim hasar yüksekti. Akıl hocam Türk'tü. İlgileniyordu falan. Sonra Asee-Teph'e ayak bastım. İki üç görev temizledim ve bir şey farkettim. Benim görev aldığım NPC ölmüş. Bir baktım. Biz İttifak kampında tam 8 kişiyiz. Onlarsa sadece 2 kişiler. İkiside 23 seviye, ben 30 seviyeyim. Aniden o iki kişiden ozan olan bana tek attı. NPC'ler ona saldırıyor, tek atıyor. Adamlar saldırıyor, tek atıyor. Ondan sonra adamın itemlerini inceledim ve bir şey farkettim. Bende 2 tane 1.seviye taş varken Onda 5 tane 12. seviye taş vardı. İşte o zaman gerçeği anladım. Ve Allods benim için o gün bitti. Arkadaşlar bu konu altında Allods'un gerçek yüzü ile tanışmanızı, hissetiklerinizi, düşündüklerinizi ve son olarak çözüm yollarınızı yazar mısınız?

2

Thursday, August 17th 2017, 4:10pm

Asee-Teph haritasında 29 levelden yüksek karakterleri öldürmek için NPC' de bişey satılıyor kutsal adalet olabilir ismi tam hatırlamıyorum, onu kullanarak +29 karakterlere tek atabilirsin. Ayrıca karşıdaki adamlar da 23-50 astraline çıkıp turuncu item yaptılar ise rahat keserler NPC leri fln. Yine de 12 taşlarından dolayı biraz güçlü olacaklardır.

3

Monday, September 4th 2017, 7:27am

Diğer arkadaşıın dediği gibi kutsal adalet isimli eşyayı kullanarak seni öldürmüş fakat yinede dediğin gibi oyunda para çok fark yaratıyor

Rate this thread