Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Allods Online Cehennem Birliği Tanıtım Videosu.

Merhaba arkadaşlar birlik olarak bir video hazırladık umarım izlerken keyif alırsınız :) iyi seyirler https://youtu.be/9hFAdOOnahQ

8)
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

2

Emeklere değer bir eser çıkardık ortaya sanırım, Hep birlikte bir arada olmak için ilk adım atıldı. Good Job!

3

Güzel bir video olmuş tebrik ederim üstüne daha fazla ekleyip daha güzel çalışmalar yapabilirsiniz.Videoların devamını bekliyoruz emeğinize sağlık :thumbup:

4

Güzel bir tanıtım videosu olmuş beğendim. Başarılar

5

Keyifli bir video olmuş tebrikler.
.

6

Videonuzu Beğendim Başarılarınızın Devamını Dilerim Tebrikler

7

güzel video olmuş pyunu tekrar indiriyorum baya eski oyuncusuyum 46-51level sınırlarında oynardım. bir bakalım tekrar zevk verirse katılmak isterim aranıza