Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, November 15th 2017, 10:55am

P2P sunucusuyla yıllardır...

Yasadigim sorun...

Merhaba çok uzun süredir bu sunucudayım ve hiçbir zaman oyun içinde online sayısını 50-60 üstü görmedim ayriyetten oyun içinde buna destek veren bi yetkilide görmüş değilim umuyorum ki ciddiye alınır
teşekkür ederim...

2

Wednesday, November 15th 2017, 12:47pm

Nefertiity

Stajyer

• Özel mesaj gönder

Sunucunun online sayısı oyuncuların tercihi ile ilgilidir .Bunun içinde herhangi bir çalışma olursa en kısa zamanda bildirilecektir.

İyi oyunlar

3

Wednesday, November 15th 2017, 1:51pm

p2p sunucusunda suana kadar hicbir canlandirma calismasi yapilmadi en onemlisi bize destek olacak bir moderatorumuz yok . ben yeni kadroda p2p de oynayan bir moderator goremedim bununla ilgilenirseniz sevinirz p2p turkleri olarak

4

Wednesday, November 15th 2017, 1:54pm

p2p sunucusunda suana kadar hicbir canlandirma calismasi yapilmadi en onemlisi bize destek olacak bir moderatorumuz yok . ben yeni kadroda p2p de oynayan bir moderator goremedim bununla ilgilenirseniz sevinirz p2p turkleri olarak
Merhaba...

Oyun içi Moderatörlük sistemi değişmiş bulunmakta.Oyun içinde Moderatörlük artık mevcut değil.Biz moderatörler Forum üzerinden destek olmaktayız.P2P sunucusu belirttiğimiz gibi Üyelerin kişisel tercihi,Yeni ekip çalışmaya başladı P2P ile ilgili gelişmelerden haberdar edeceğiz...

Saygılarımla...

5

Wednesday, November 15th 2017, 1:58pm

Sahsen bu seferki ekipten cidden umutluyum , yapilan veya yapilacak calismalari destekliyoruz ve arkanizdayiz. Yeterki sizde bizi destekleyin canlanalim populasyonumuza can katalim.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

6

Wednesday, November 15th 2017, 8:08pm

7

Thursday, January 4th 2018, 8:43pm

Delidumrul reiz yok mu artik ? :( :( :(

8

Saturday, January 6th 2018, 9:45pm

Arkadaşlar ben equilibriuma başladım 25 lv oldum sonra öğrendim ki sunucuyu sıfırlamışlar bu konu hakkında forumda dolanırken bazı sorular ve cevaplar dikkatimi çekti . İnsanlar hangi ''server'' daha iyi rus mu west mi falan diyorlar cevaplar da rus serveri ucuz ve daha çok kişi var falan diyor. Anlayamadığım sunucu server farkı nedir ? 3 adet sunucu var kaç adet server var ben hangi serverdeyim bir türlü olayı çözemedim. Dil olarak Türkçe indirdim bu TR sunucusundayım mı demek oluyor ? Dil değiştirirsem sunucu mu değiştirmiş oluyorum ? Ve bir soru daha ben Türkçe indirdim equilibriumda oynuyorum başka bir arkadaş ENG indirmiş o da equilibriumda oynuyor biz şimdi aynı oyuna giremez miyiz olayı çözemedim bir türlü. Bir aydınlatır mısınız ? ?( ?( ?( ?( ?(

9

Saturday, January 6th 2018, 9:48pm

Duruma göre arkadaşla p2p başlayacağız ve sizlere katılacağız . Güzel pvp olsun da başka şey istemem :) Ayrıca bir başşlık açılmış rus ve tr serverleri birleştirilsin diye onu da çözemedim , bir üst yorumda aklıma takılan soru gibi nasıl rus tr serveri olarak ayrılıyor sadece dil değiştirilmiyor mu ? LOL de olduğu gibi server değiştiriliyor mu ? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

10

Sunday, January 7th 2018, 9:42am

Nefertiity

Stajyer

• Özel mesaj gönder

Sistem LOL de olduğu gibi değil diller ve sunucu doğrudan ilişkili . Ayrıca Rusya ve Tr sunucularının birleşmesi gibi bir durum henüz yok.
Teşekkürler

11

Sunday, January 7th 2018, 9:04pm

Peki ben Türk serverindeki Equilibrium sunucusundaki hesabımı rus serverindeki equilibrium sunucusuna aktarabilir miyim ? Ve nasıl oluyor ?

12

Monday, January 8th 2018, 1:05am

13

Monday, January 8th 2018, 2:52pm

Nefertiity çok teşekkür ederim yanıtların için , o halde biz de p2p başlayalım :)

14

Monday, January 8th 2018, 4:40pm

Nefertiity

Stajyer

• Özel mesaj gönder

Nefertiity çok teşekkür ederim yanıtların için , o halde biz de p2p başlayalım :)

Ne demek , iyi oyunlar :thumbsup: