Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Oyundaki en iyi PVP, DPS karakteri!

Görüşlerinizi bekliyorum :thumbsup: :thumbup:

2

Savasci en iyi DPS. EN iyi PVP karakteri diye birsey yok oyunda, tamamen oyuncuya bagli.

3

Benim Görüşüm Casustan Yana ^_^
Ama playerlığada bağlı olduguna katılıyorum...

İyi Oyunlar...

4

Selam

Oyundaki en iyi PVE ve PVP karakteri olarak bence de Okçudur. Ama yine de her sınıfın kendine has özellikleri çok iyi olmalarını sağlamaktadır.

Her sınıfın çok iyi olan özellikleri mevcut ama yine de kişiye ve oyunculuğa bağlı özellikleri ön plana çıkmaktadır. Stat dengesini sağladığınızda her sınıf çok iyi dps çok ve iyi pvp yapmaktadır.

En güzel sınıf sizin oynamayı sevdiğiniz ve zevk alarak eğlenerek oynaya bildiğinizdir.

Saygılarımız ile İyi eğlenceler.

5

PVE = Karabüyücü
PVP = Okçu -- Oyunculuksa çok ayrı bir şey

6

statlarla ilgili püf nokta nelerdir?

7

statlarla ilgili püf nokta nelerdir?
Alınan ve Verilen hasar arasında ki dengeyi sağlamak.Statları doğru ayırmaktır.

8

Pagan ve büyücüyü değişmem pvp pve her türlü giderleri var
8) 8) JEX WAS HERE 8) 8)