You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 24th 2017, 5:43pm

[P2P] Smugglers Paradise sunucusu ne zaman rusların [P2P] ile birleşecek?

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, forumdaki yetkililerin Smugglers Paradise sunucusunun uzun zamandır devam eden popülasyon sorunu gidermek için ciddi bir çalışma önerisi ya da çabası var mıdır? ki bunun en kalıcı çözümü rusların p2p sunucusu ile birleşmektir. Çünkü uzun zamandır bu server boşa çalışıyor bomboş.

Oyunculardan da öneriler olursa buraya yazınız. Öneri başlığı olsun belki ölüyü diriltiriz.

Başka mmolarda allods tadı yok biliyorsunuz ki f2p ile insanları sömüren bir sistemde oynamak istemeyenler için açılan bu p2p server için bir şeyler yapılmalı artık. Aylık ödemenin ucuzlatılması sorunun çözümü değildir, bunun yanında f2pde yer alan bir çok güç dengesini etkilemeyecek sadece süs eşyası olarak nitelendirilen bir çok ürününden de mahkum bırakılmıştır p2p server. Açıldığı günden beri tam ilgi görmedi.

This post has been edited 1 times, last edit by "Arkona1" (Oct 24th 2017, 5:50pm)

2

Thursday, October 26th 2017, 7:17pm

Şirket rus server'ından yeterince gelir sağladığından ötürü bu server ile çok da yakından ilgilenmiyor sanırım. Sinir bozucu bir durum açıkçası. Dediğin gibi diğer MMO'larda Allods'tan aldığım zevki alamıyorum. Umarım bir çözüm üretirler yakında.

3

Sunday, November 5th 2017, 12:59pm

dil sorun olmasa rusyada oynanır

This post has been edited 1 times, last edit by "Instinct" (Dec 5th 2017, 9:10pm)

4

Tuesday, December 5th 2017, 9:00pm

Keşke yeni bir ortak server acılsa Global bir server olsa rusya tabanında ben bile başlardım geri valla

5

Tuesday, December 5th 2017, 9:11pm

şu oyun en az 2-3 katı fazla oyuncuya belki daha fazlasına sahip olabilecekken elde edilen gelir herkesi memnun ediyor ki aynı tas aynı hamam devam ediyorlar diye düşünüyorum.

6

Tuesday, December 5th 2017, 9:23pm

Yazık valla ama kesin 9.0 da başlarım p2p de denerim en azından olmadı gene geçerim WOW oYNARIM OLMADI Black desert online

7

Tuesday, December 5th 2017, 9:32pm

wow traş, bdo türk serveri için düşünüyorsan f2p yolunda hiç başlama... mmorpg için tek adres allods

8

Thursday, January 4th 2018, 8:45pm

CypRush

Beginner

• Send private message

Ruslari istememizin en buyuk nedeni online sayisi yuzunden yoksa Ruslari sevmiyoruz :)

Rate this thread