You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, December 13th 2017, 4:36pm

Ödeme Sorunu Acil Destek!!

40 euroluk koleksiyoncu paketini almak için kredi kart numarasını giriyorum onaylıyorum ve bu geliyor hiçbişi olmuyor burda kaldım acil paketi almam lazım

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

2

Wednesday, December 13th 2017, 4:43pm

Merhaba

Destek Ekibimize sorgu oluşturarak yollayın en kısa zamanda ilgilenilecek tir.
Ayrıca kredi kartınızın sistem ile yada İnternet üzerinden alışveriş yapılmasını engellemiş olabilir. Bankanızın müşteri hizmetleri ile konuşmanızı tavsiye edebilirim. Böyle bir durum benimde başıma geldiği için hatırlatma yapayım istedim.
Saygılar iyi eğlenceler..

3

Wednesday, December 13th 2017, 4:56pm

Musteri hizmetleriyle gorustum kartimi kontrol ettirdim hicbir sıkıbtı yok zaten sending data to serverda sıkıntı basliyo veriyi allodsun sunucusuna aktarirken yani. Sunucuda bi sıkıntı var aktaramiyo 10 tane telefon degistirdim 5 tane laptop hala ayni sey .

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Wednesday, December 13th 2017, 5:14pm

Merhaba

Bu problemin çözülmesi için bakılıyor en kısa zamanda bilgi vereceğiz. Teşekkürler.

5

Wednesday, December 13th 2017, 5:17pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bunun için açmış olduğun Türkçe konuda ''Alamutkalesi''nin de dediği gibi destek ekibimize bir ticket yollaman gerekiyor.En yakın zamanda dönüş yapacaklarına eminim.
Teşekkürler

6

Wednesday, February 21st 2018, 5:39pm

dün aksam koleksiyoncu paketini aldım fakat yüklenmemiş yardımcı olabilir misiniz

7

Thursday, February 22nd 2018, 12:04pm

dün aksam koleksiyoncu paketini aldım fakat yüklenmemiş yardımcı olabilir misiniz

Tekrar kontrol eder misin lütfen.

8

Sunday, July 22nd 2018, 4:31pm

CypRush

Beginner

• Send private message

Aynı sorun bendede var yardımcı olurmusunuz ? Koleksiyoncu sürümü satın aldım fakat hıcbırsey gelmedi .

9

Tuesday, July 24th 2018, 10:38am

Aynı sorun bendede var yardımcı olurmusunuz ? Koleksiyoncu sürümü satın aldım fakat hıcbırsey gelmedi .

Senin sorunun çözüldü mü?