You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 14th 2017, 12:03pm

User Sayısı

Merhaba ben oyuna başlamayı düşünüyorum da genel olarak user sayısı nasıl acaba oyunda ''Türk Guild var mı yok mu diye sormuyorum'' Genel olarak 2 taraf içinde toplamda ki user sayısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

2

Thursday, December 14th 2017, 1:25pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Oyun içerisinde toplam 3 sunucumuz var fakat New Frontier haricindeki diğer sunucularımız biraz oyuncu eksikliği yaşıyor. Bunun dışında New Frontier sunucumuz da birçok Türk birliğimiz bulunmakta ayrıca oyuncu sayısı da bir hayli yüksek

3

Thursday, December 14th 2017, 10:07pm

smugglers paradise p2p sunucusunda oyuncu sayimiz guzel durumda dominyonlar ve savaslara girebiliyoruz. Muazzam sayida yuksek olmasada kayda deger bir populasyonumuz bulunmakta.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Thursday, December 14th 2017, 10:13pm