You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, December 31st 2017, 11:46pm

Allods reklam yada oyuncu çekme zahmetinde bulunmayacakmı ?

1 2 yıldır forumdan takip ettiğim müthiş ötesi mmorpg oyunun hiç bir şekilde en ufak reklamının yada oyuncu çekmek için öne çıkarılmasını hiç görmedim. Böyle bi oyun var iken oynayamamak sinir bozucu . bi dönem p2p serverinda 50 kişiyi bulduğumuz da rakip oyuncu bulamadıgımız için tek tek ayrılmıştık oyundan . neden hiç bir yönetici yada allods yönetimi oyuncu çekmek için bişeeyler yapmıyor ?

2

Thursday, January 4th 2018, 8:34pm

CypRush

Beginner

• Send private message

Bu oyunu cok seviyorum fakat aktif kullanici olmadgndan dolayi sevdigim halde oynamiyorum ve bu cok can sikci :(

3

Thursday, January 4th 2018, 11:28pm

Merhaba, Allods yeterince reklam ve oyuncu çekme zahmetinde bulundu ancak üzülerek söylüyorum diğer oyunlara göre daha zor bir para kasma sistemi ve güçlenme sistemine sahip olduğu için çoğu oyuncu daha bu yola başlamadan bıraktı. Oyun steam üzerine taşındı fakat reklamlar kadar önemli olan bir şey daha varsa oda yorumlardır. Gelen yorumlar tahmin edebiliyorsundur ki hiçte iç açıcı değil. Bunun sebebinin oyundan kaynaklı olması demek çok basit bir kaçış yöntemidir. Oyunun bize sunduğu yenilikler zaten diğer oyunlardan farklı kıldığı için güzel bunları en basit inceliklerden de fark edebiliriz. Pvp / Pve sistemi,sınıfları,kostümleri,yetenekleri,haritaları ve daha nice yönleriyle çoğu oyundan farklı ve çok daha güzel olduğu bir gerçek. Oyun içindeki para kasarak kristal almak ve güçlenmek mümkünken bunca yeniliğe ve gelişime gelen yorumlar pek güzel olmadı. Oyuncuların aklından geriye kalan tek şey oyunun çok pahalı olduğu ve bu yüzden kimsenin gelişemeyeceği. Şuan oyuna girip baktığınız zaman bunları söylemeyip oyuna asılıp gelişen Türkleri rahatlıkla görebilirsiniz. Gitmek isteyenin mutlaka bir bahanesi vardır.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

4

Friday, January 5th 2018, 2:28pm

CypRush

Beginner

• Send private message

Venture her cümlende paradan bahsetmissin fakat aylık ufak bı mıktar ıle oyunu hıcbır ek para yatırmadan p2p serverınde oynayabılırsın sorunun para oldugu söylemedim zaten sorun sadece kullanıcı sayısı.

5

Friday, January 5th 2018, 3:03pm

Sadece Türk oyuncuları ele aldığımız zaman topluluk olarak az olduğu bir gerçek. Benim asıl bahsetmek istediğim oyuncu çekme ve reklam yapma zahmeti. Allods online zaten diğer oyunlara göre biraz daha yukarıda olan bir oyundur. Allods yeterince zahmette bulunuyor bunlar oyuna getirdiği yenilikler,farklılıklar şöyle bir ufak karşılaştırma yaptığımız zaman diğer oyunlara göre çok daha inanılmaz bir atmosfere sahip. Eğer üzerine konuştuğumuz konu oyuncu çekme zahmeti ise yapılanların yeterli olduğunu söyleyebilirim ki bunu oyuna gelen her oyuncu ve oynayanlar gözleriyle görebilir. Kullancı sayısının az olmasının sebebi ise oyuncuları oynama zahmetinde bulunmayışlarıdır. Şunu da söylemek isterim bu konu tabii ki böyle konuşulup kestirip atılacak bir konu değildir. Bizleri ve haberleri takipte kalın yeni gelecek olan değişiklikler ve yapılacak olan yeniliklerle Sarnaut evreni sizleri büyülemeye devam edecektir.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

6

Friday, January 5th 2018, 10:14pm

hem f2p hem de rusyadaki birçok kostüm, binek çeşitleri ve özellikle silah görünümü bu servere gelmiyor. Silah görünüm sadece bir kez gelmiş o da tek çeşit ve bir daha geleceği mechul. Bu servere ve oyuncularına hak ettiikkleri muamele gösterilir umarım.

This post has been edited 1 times, last edit by "Instinct" (Jan 6th 2018, 9:36pm)

7

Sunday, January 7th 2018, 6:33am

neden hiç pay to pay server ının reklamı yapılmadı ? neden hep freetoplay den ayrı tutuldu. orda bi çok etkinlik varken burda sinek avladık biz. ben bu oyuna o kadar çok adam çektimki ben anka birliği kurucularındanım. online sayımız anlık 50 yi buluyordu. insanların gitme sebebi de gayet yeterliydi. çünkü free2play deki adam istediği bineğe biniyordu ama paytopay deki adam 3 binekten ibaretti . bu oyun hiç bi zaman para ile oyun dengesini sağlayamadı ve o yüzden böyle oldu bence . ve paytopay e hiç bi zaman oyuncu çekme zahmetinde bulunmadı sadece oyuncular konu açıp oyuncu çekmeye calıstı.

Rate this thread