You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 24th 2018, 6:57pm

55. lvl Benil Keksonu öldüremiyorum

Arkadaşlar su an 55 levelim Umorya adasına geçiş yapmak için Korsan Bayrağı Körfezinde görevler yaptım fakat Fint'in Hazinesi görevinde Benil Kekson u öldüremiyorum. Mob ta 55 level fakat ne yaptıysam olmadı ayrıca haritada baska biriyle bulusulmuyo yanı özel bi harita görev için kimseyi yanıma alamıyorum daha önce bu görevi yapmış olanlardan ricam acaba bişey mi atlıyorum ? yani mob beni saniyesinde öldürüyo :S ?(

2

Thursday, January 25th 2018, 12:52am

İtemlerin kötüyse leveline göre bişeyler giyebilirsin ya da 51-69 astraline çıkıp mor - turuncu itemler giyebilirsin, o zaman rahat yaparsın.

3

Monday, January 29th 2018, 2:48pm

Merhaba Begüm

O Bosu kesmek biraz zor ilk olarak tavsiyem 51 /69 a Astral gruplr oluyor onlara katılabilirsin .

2 olarakta ctrlm yapıp akıncıyla Zindanlar bölümünde snin Lvl ine uygun olan astrale gidebilirsin,orası akıncıyla tamamlanabilir ve ordan itemlerini dizersen o Bosu Çok rahat kesersin .

iyi oyunlar

Rate this thread