You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 24th 2018, 7:15pm

VALE33

Beginner

• "VALE33" started this thread

Occupation: otomotıv

• Send private message

Hesap bloke

hesabımla ılgılı acıklamayacıgım hıc bır sey yok butun odeme kart ekstrelerımı gonderebılırım bu olayın en kısa surede sonuclanmasını arz ederım...

2

Wednesday, January 24th 2018, 7:52pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Bu ne olduğu mechul siteden kristal alanlar muhtemelen belli bi krıstal karşılığında hesaplarını açtırabilicekler.Fakat 'Maddi dolandırıcılık olaylarıyla (Fraud) alakalı vakaların ve yasa dışı elde edilmiş kristallerin diğer hesaplara aktarım olaylarının kapsamlı şekilde incelenmesi sonrasında ' bu açıklama için, giderim birinden mahvaza alırım ticaret yaparım ben nereden bileyim adam hangi kristalle aldı o mahvazayı ben ticaretime bakarım. Gidip yılların emeğini 3k kristal için ezip geçicek olanı sanmıyorum. Lütfen bu konuyla biraz çabuk ilgilenin şu an sv'nin yarısı boş yere banlandı. Kaldı ki insanları banlamak yerine bu sitenin önüne neden geçilmediğide hala bir soru işareti ? Boşyere banlanan playerlara özür mayetinde bişilerde yapılması lazım tabiki bu kaderin tebessümü gibi basit bişi olmamalı. Oyuncularınızın hakkını savununki bu oyun ilerlesin geleceği olsun, playerların oynama isteği artsın, İnsanlar para yatırsın.

3

Thursday, January 25th 2018, 9:10am

• Send private message

hesabımla ılgılı acıklamayacıgım hıc bır sey yok butun odeme kart ekstrelerımı gonderebılırım bu olayın en kısa surede sonuclanmasını arz ederım...

Eğer karakterinin yok yere bloke edildiğini düşünüyorsan desteğe bir ticket gönderebilirsin ayrıntılarıyla birlikte.Yardımcı olacaklarından eminim.

4

Thursday, January 25th 2018, 9:37am

oyuna para yatıran insanlar dahil modların bile bloke olduğu bi sistem neyi neye göre algılayıp bloke edildik kaldıki yasak sitelerden kristal elde eden insanlarda değiliz birilerinin beceriksizliğinin bedelini biz ödemek zorundamıyız açıklama bekliyoruz en basiti her ay Premium alan insanlarız nasıl bize mycom dan kristal alımınız yok diyebiliyorsunuz Premium seviyesi yasak siteden alınan kristalle yükselmiyor bunu herkez biliyor bi iş yapmaya kalktı yönetim ama sanırım yüzüne gözüne bulaştırdı

5

Thursday, January 25th 2018, 9:46am

bu kadar amatörce görünen bir organizasyon şekli allods ekibi, yönetimi, sistemi ve karizmasını önemli ölçüde düşüren güveni sarsan bir durumdur. sucsuz yere banlanan birçok çok kişi var. ve bu kişiler suçsuz olduklarını kanıtlamak zorundalar. sisteme bak çamur at izi kalsın! peki akla gelen soru şu maden suçsuz olabilme şansı var siz neye göre banladınız? sisteminiz neydi? size bir örnek geldi aklıma Ben kristal aldım diyelim ödemesi karşılıgı nadir nesne dukkanından. bu kristalim kullanım hakkı ve tasarrufu benm elimde değilmi? ister cantadan atarım ister harcarım ister gold haline getririm ister arkadasıma verırım... kişilerin hakları ve tasarrufu kendısınde olan bir konudur kristal alımı ve kullanımı(legal olarak) yanı ben arkadaşıma kristal verdim diyelim bu ban sebebimidir şüpheli durummudur? ozaman sistemde ciddi bir sorunla karşı karşıyayız bu sadece aklıma gelen bir örnekti. kişilerin ispatı sonrası banın kaldırılması yanında nasıl bir özür hediyesi vermeyi düşünüyorsunuz? çünkü insanları madur ettiniz ve üzdünüz. kişilerin maduriyetinin giderilmesini ve üzüntülerinin maddi manevi giderilmesi ekip ve yönetimin Ciddiyeti ve güçlü duruşunu takınması temennimizdir. saygılar.

6

Thursday, January 25th 2018, 10:27am

• Send private message

Görüşlerinizi saygı çerçevesi içinde belirttiğiniz için teşekkürler.Adaletin yerini bulacağımdan eminim , haksız yere bloke olan hesapların en kısa sürede açılacağını belirtmek isterim. Her şey yoluna girdikten sonra gerekli açıklamalar yapılacaktır. Ayrıca karakterinizin haksız yere bloke edildiğini düşünüyorsanız desteğe bir ticket atmanız gerektiğini tekrardan hatırlatırım.

7

Thursday, January 25th 2018, 10:31am

ticketlar hala sırada adaletli olacağından çokda emin değilim yıllar öncesinde hiç yasaklı si teden kristal alımı yapmadığı halde banlanan fakat kristal alıpda banlanmayan çok kişiye şahit oldum

8

Thursday, January 25th 2018, 11:57am

Görüşlerinizi saygı çerçevesi içinde belirttiğiniz için teşekkürler.Adaletin yerini bulacağımdan eminim , haksız yere bloke olan hesapların en kısa sürede açılacağını belirtmek isterim. Her şey yoluna girdikten sonra gerekli açıklamalar yapılacaktır. Ayrıca karakterinizin haksız yere bloke edildiğini düşünüyorsanız desteğe bir ticket atmanız gerektiğini tekrardan hatırlatırım.

Quoted

Unfortunately, we provide customer support only in English, German and French.

bunu nereye koyucan mod birader? ben ticketımı attım ama banlanıp suçsuz olup bu dilleri konuşamayanlar var. bu adamlar hakkını nasıl savunacak? geri dönemeyecek bi çok oyuncu.

kusura bakmada saygı çerçevesinde falan filan garip garip laflar kullanmanın gereği yok. serverda oynayan para, emek harcayan dürüst oyunculara yapılmış büyük bi saygısızlık var. adamın charını tahminlere, saçma sapan şeylere dayanarak banlıyosun, kanıt desen yok...

yemişim sizin gibi takımın saygısını!
bide herşey güzel olacak falan filan diye umut dağıtıyodunuz takım olarak geldiğinizde. oyunun sonu oldunuz.

9

Thursday, January 25th 2018, 6:00pm

VALE33

Beginner

• "VALE33" started this thread

Occupation: otomotıv

• Send private message

Tickete cevap gelsede ne olduğunu bir anlasak !!!

10

Thursday, January 25th 2018, 8:45pm

• Send private message

Sizler gibi binlerce ticket atan var bu yüzden biraz zaman alabilir . Beklemenizi rica edicem

11

Thursday, January 25th 2018, 8:58pm

oyuna yılda bakın yılda diyorum çünkü imkanım yok oda en fazla 1000 kristal çeken biri olarak yasa dısı yollarla elde edilmiş kristal sucundan bloke yedim teşekkür ederim.Hiçbir şeye acımamda gunde 14 15 saat bilgisayar basında kaldıgım saatlere üzülüyorum.

12

Thursday, January 25th 2018, 9:10pm

• Send private message

Haksız yere bloke edilen çoğu hesabın blokelerini zaten kaldırdık.Adaletli olması için uğraşıyoruz.Bu işlem yarın akşama kadar sürebilir.Bu sürecin sonunda adalet yerini bulacak endişelenmeyin.
Ayrıca destek ekibimize bir ticket yollarsanız işlemin hızlanacağından ve kesinleşeceğinden emin olabilirsiniz.Ticket yollayarak bizlere yardımcı olun.

13

Friday, January 26th 2018, 12:10pm

herhangi bir ban durumum söz konusu değil ama bu suçsuz arkadaşlara maddi olarak üzüntülerinin giderilmesi konusunda bir çalışmanız elbet olacaktır diye düşünüyoruz. profesyonellik, ciddiyet ve yönetici/sorumlu karizması adına bu arkadaşların yüzünü güldürecek makul hediyeler bu haklı ama son derece başarısız organizasyonu gölgeleyebilir kişilerin huzur ve refahına ekstra etkisi olur. saygılar iyi çalışmalar.

14

Friday, January 26th 2018, 3:41pm

Aynı şekilde bende yılda 1 veya 2 defa kristal cekmisimdir oda zaten allodsun sitesinden kendi çabalarımla yaptığım karakterim haksız yere ban yedi bütün bilgilerimi ticket atmama rağmen hala bekliyoruz.ne olacak bu durum şimdi kesin olarak ne zman sonuçlanır.

15

Friday, January 26th 2018, 3:42pm

JexPrime

Beginner

• Send private message

Valla ben bugün beklemeyi bıraktım sanmıyorum açılsın artık kaç oldu saat
8) 8) JEX WAS HERE 8) 8)