You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 22nd 2018, 3:40pm

Şifa sorunlu mu?

şifacı sınıfların hepsi kendını bıle tutamıyor ada nasıl tutsunlar sizce bir sorun olabilirmi? 2. olarak 200bonus kristaller vardı unuttunuz sanırım hatırlatalım istedim.

2

Friday, February 23rd 2018, 10:49am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Ben de bu patch'de oyunu güncel olarak oynuyorum fakat şifacı oynayan arkadaşlarımda böyle bir sorunla henüz karşılaşmadım. Statlarını kontrol etmeyi unutma. Ayrıca şu an patch de neredeyse her şey sıfırlandığı için ve arayüzü rahatlatmak için hasar şifa ve can gibi değerler düşürüldüğü için eskisi gibi rahat tutamaman normal.
Teşekkürler, iyi forumlar.

3

Friday, February 23rd 2018, 2:05pm

şifacı arkadaşlarınız şifa talentı denedımı? yengecte ada tutamayan 13 taşlı şifacı gordukte

4

Friday, February 23rd 2018, 2:06pm

statlarım gayet duzgun de ama savaşta olmayan birini 14 kere buyuk şifa atarak fullemem anormal degılmı ? genel olarak anormal bi dusus soz konusu bence. 3k zarar alıyorum 300 şifa atıyorum fanatızmı bi 50 yapsalar sorun kalmıcak :D

This post has been edited 1 times, last edit by "quentana" (Feb 23rd 2018, 2:16pm)

5

Saturday, February 24th 2018, 6:07am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Evet bazı sorunlar varmış, yabancı arkadaşlar da bu konu hakkında konuşuyordu.
^ . ^

This post has been edited 1 times, last edit by "Jinn" (Feb 24th 2018, 8:10am)

6

Saturday, February 24th 2018, 12:52pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Yengeçsiz ada yapabiliyoruz şu anda. Ancak dediğim gibi hasar ve şifa oranları düştüğü için eskisine göre bariz farklar var.

7

Saturday, February 24th 2018, 12:54pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Aa evet can hasar şifa düştüğü için millet öyle yanılgıya kapılmış olabilir. :thumbsup:
^ . ^

8

Saturday, February 24th 2018, 1:06pm

savaşçı, az birazda yeni sınıf. bu 2si dışında oynanabilir sınıf yok şu an oyunda.

kimse oyundan zevk almıyor yani.

savaşçıda 1-2 vuruşta kestiğinden zevk alabiliyosa alıyodur. yeni sınıf sırf heves...

alın şu patchi şurdan

9

Saturday, February 24th 2018, 1:11pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Cidden bu şifa dps ve canı düşürme olayı garip olmuş.
alın şu patchi şurdan

+1
^ . ^

10

Sunday, February 25th 2018, 11:12pm

yani isim vermeden konuşmak istiyporum 1 full 13 taşlı demonolog unlu bi 13 taşlı clerici ole rahat kestıkı stun falanda atmadı :) yanı gelen zarar bakınız 3k 4k ve giden şifa 600 700 olunca :D yanı 5 senedir şifa oynuyorum açık konulmak gerekırse oyunun yarısı bana talent stat sorar konuya hakim biriyim kesınlıkle sıkıntılı bi patch belkıde uzun surelı pvpleri dusurme adına şifadan kısıntıya gitmis olabilirler. bakalım ileride itemler gelıştıgınde gorucez

buarada can ve sayıların duşmesi oranlardaki orantısızlığı değiştirmez %lik dilim olatak bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

Rate this thread