You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 22nd 2018, 12:40pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

9.0 Geldi iyi güzel yeni oyuncular için gönderilen ödüllerin çoğu 4-5 yıllık oyuncularda yok
o kadar zaman ve para harcayıp taş ve mahfaza alan eski oyunculara yönelik hiçbir şey yok
bumu yönetimin oyunculara verdiği değer her geçen gün oyuncu kaybeden oyun yine oyuncu kaybetmeye yönelik çabalıyor saygılarımla

iyi forumlar
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

2

Thursday, February 22nd 2018, 3:22pm

9.0 Geldi iyi güzel yeni oyuncular için gönderilen ödüllerin çoğu 4-5 yıllık oyuncularda yok
o kadar zaman ve para harcayıp taş ve mahfaza alan eski oyunculara yönelik hiçbir şey yok
bumu yönetimin oyunculara verdiği değer her geçen gün oyuncu kaybeden oyun yine oyuncu kaybetmeye yönelik çabalıyor saygılarımla

iyi forumlar
evet çok haklısın uzun zamandır oynamıyorum ama okadar emek ve para harcadım ve şuan yeni başlayan birisi benden daha üstün konuma geliyor buna bi telafi bulmaları lazım taşlar mahfazlaar için okadar para harcadım ve yeni başlayan hepsine sahip bumudur adelet bumudur istem en azından neden böyle bişiy yaptılar sebeplerini açıklasınlar geçerli bi sebep
aşırı fazla haksızlık ya olmaz böyle

3

Thursday, February 22nd 2018, 3:58pm

Bende uzun zamandır oyuna girmiyordum fakat bu güncellemeden sonra açıkçası giresim pek kalmadı yeni başlayanlara tanınan ayrıcalıklar tahmin edilenin de üstünde ve bu bizim gibi emektar oyuncuları bileğinin hakkıyla hesabını yükseltmiş oyuncuları tamamen oyundan soğutur ve giresi kalmaz nasıl oluyor da 3-4 dakikalık bir oyuncu benden yani yaklaşık olarak 1 yıllık oyuncudan ben para harcamama rağmen daha kuvvetli oluyor kafamı kurcalıyor doğrusu bu tip eylemler mutlaka telafi edilmeli ve yeni oyunculara tanınan ayrıcaklardan daha fazlası bize tanınmalı
aksi takdirde sadece oyuncu kaybedersiniz

4

Thursday, February 22nd 2018, 7:44pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Arkadaşlar yeni başlayan oyunculara Silah Görünümü dışında nadir nesneler verilmiyor. Yeni başlayan oyunculara verilen nesnelerin hiç birisi onları sizden daha güçlü kılmaz. Ayrıca bu oyuna biraz olsun teşvik için yapılan bir çalışmadır. Bu sistemde haksızlıkla ilgili bir durum söz konusu olduğunu düşünmüyorum.
Teşekkürler, İyi forumlar.

5

Thursday, February 22nd 2018, 8:12pm

Arkadaşlar yeni başlayan oyunculara Silah Görünümü dışında nadir nesneler verilmiyor. Yeni başlayan oyunculara verilen nesnelerin hiç birisi onları sizden daha güçlü kılmaz. Ayrıca bu oyuna biraz olsun teşvik için yapılan bir çalışmadır. Bu sistemde haksızlıkla ilgili bir durum söz konusu olduğunu düşünmüyorum.
Teşekkürler, İyi
bakın 6 taş seti ve 5 taş seti öyle çok ucuz birşey değil türkler için özellikle ve ayrıca mahfazaları saymıyorum bunlardan biz neden faydalanmıyoruz bende daha o mahfazaların yarısı yok ve ben o mahfazalara para vericem yeni başlayan bedavaya alırken

6

Thursday, February 22nd 2018, 10:16pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Açık konuşmak gerekirse benim sadece diğer patchdeki ödüller hakkında bilgim vardı (Silah görünümü ve bilgi cildi vs.). İncelemeye vakit bulamamıştım. Kontrol etmeden yanıtlamam yanlış oldu. Bunun için özür dilerim. Bu konuyu üstlerimle paylaşacağım. Bilgi sahibi olduktan sonra sizleri de haberdar edeceğim.
Teşekkürler, iyi forumlar.

7

Thursday, February 22nd 2018, 10:18pm

Açık konuşmak gerekirse benim sadece diğer patchdeki ödüller hakkında bilgim vardı (Silah görünümü ve bilgi cildi vs.). İncelemeye vakit bulamamıştım. Kontrol etmeden yanıtlamam yanlış oldu. Bunun için özür dilerim. Bu konuyu üstlerimle paylaşacağım. Bilgi sahibi olduktan sonra sizleri de haberdar edeceğim.
Teşekkürler, iyi forumlar.
ilginiz için gerçekten çok çok teşekkür ederim umarım bi çare bi telafi bulunabilir yani gerçekten apaçık bir haksızlık söz konusu zamanınızı ayırırsanız bizim için çok memnun olurum bizede gönderilmesini istiyoruz bunların

8

Thursday, February 22nd 2018, 10:33pm

Bu konuyla alakalı benimde yeni haberim oldu, Sayın My.com ekibi böyle birşeyi yürütürken oyunu yaklaşık 5 6 yıldır oynayan türk oyuncularıda hesaba katarsa çok seviniriz biz türkler için diğer arkadaşlarımında söylediği gibi mor mahfazaları ve 6 set taşları elde etmek biraz zor yönetim ekibi bu yeni gelenler için verilen paketi eski oyuncular içinde temin ederse gerçekten çok seviniriz.

9

Friday, February 23rd 2018, 11:00am

herhangi bir gelisme varmı bu konuyla ilgili ?

10

Friday, February 23rd 2018, 11:20am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bunun üzerinde hala çalışmalar devam ediyor.

11

Friday, February 23rd 2018, 12:07pm

Ya biz millet olarak hakikaten düşünme yeteneğimizi kaybetmişiz . Ya arkadaşım adamın 6 taşlarla başlayıp 3 5 mahfaza ile oyuna başlaması senin yararına mı zararına mı bi buna bi bak ? Oyunda oyuncu yok diye ağlıyor herkes rekabet yapacağın adam artsın diye karşında oyuncu çekilsin diye teşvik amaçlı bişey var . Oyunu eğer sadece emek için oynuyosan bence gidip tarımla felan uğraşmalısın . Oyun eğlenmek içindir . Şuanda oyunun içine bi gir bakalım ne goblinbol çekiyor ne cun ne başka bişey . Çok mu eğleniyosunuz ?

12

Friday, February 23rd 2018, 12:09pm

Merhabalar, bu gibi nesneler birçok oyunda olduğu gibi yeni oyuncuları kazanmak ve onları hızlı bir şekilde olabildiği kadar oyundaki diğer oyunculara yaklaştırmak amacıyla gönderilir. Mevcut oyuncularımız için burada herhangi bir dezavantaj yoktur, aksine oyuncu sayısı artar. Bu durumdan memnun olmayanlar var mı gerçekten?

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Feb 23rd 2018, 1:52pm)

13

Friday, February 23rd 2018, 12:45pm

Var demekki baksana adamlara biri uzun süredir oyuna girmiyorum diyor :D hala yorum yapıyor . Sanki borsa da burası para kazanıp kaybetme olayı var :D

14

Friday, February 23rd 2018, 1:05pm

Var demekki baksana adamlara biri uzun süredir oyuna girmiyorum diyor :D hala yorum yapıyor . Sanki borsa da burası para kazanıp kaybetme olayı var :D
dostum anlamadığın olay şu biz kendimiz bu taşları basıyoruz ve yeni gelen kişi hemen bunu elde ediyor benim demek istediğim verilsin tamam oyuncu sayısı artsın fakat bir şey verilicekse bu bizede verilsin özellikle şu durumda mahfazlaar ve taşlar verilsin bizlerede bunun neresini yanlış anlıyosun açıklarmısın ? sen nasıl anlamak istiyosan öyle anlıyosun sanırım .

15

Friday, February 23rd 2018, 1:17pm

...
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

This post has been edited 1 times, last edit by "wolfturk" (Feb 23rd 2018, 1:24pm)

16

Friday, February 23rd 2018, 2:09pm

bendede o mahfalazarın cogu yok :)

17

Friday, February 23rd 2018, 2:12pm

bendede o mahfalazarın cogu yok :)
Peki ta sana bu taşlar ve mahfazlar verilse hoş olmazmı demek istediğim yeni başlayanlara tanınan bu ayrıcalıklı durum mahfazalar taşlar bizede tanınmalı yeni başlayanlara tabikide verilsin oyuncu çoğalsın elbette herkesin istediği şeyler bunlar ama biliyosun türkler için bu mahfazlaarı ve taşları toparlamak gerçeten cok zor

18

Friday, February 23rd 2018, 2:18pm

eski oyunculara da gönderilse durum eşitlenir işte en azından herkesin belli bir seviyede karakteri olur.

19

Friday, February 23rd 2018, 3:05pm

bence hedıye yollasalar herkese bunu bı yonetımle konuşsa mod arkadaşlar

20

Friday, February 23rd 2018, 3:13pm

aynen en mantıklısı bizede gönderilmesi şeklinde olucaktır

Rate this thread