You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, February 23rd 2018, 3:41pm

Merhabalar, bu gibi nesneler birçok oyunda olduğu gibi yeni oyuncuları kazanmak ve onları hızlı bir şekilde olabildiği kadar oyundaki diğer oyunculara yaklaştırmak amacıyla gönderilir. Mevcut oyuncularımız için burada herhangi bir dezavantaj yoktur, aksine oyuncu sayısı artar. Bu durumdan memnun olmayanlar var mı gerçekten?
Yeni oyuncular kazanırken eski oyuncuları neden kenara atılıyor yapılan değişikler kapsayıcı olmalı yeni oyuncuya karakteri donat eski oyuncuya yok oyuncuların yarısı 11-12-13 taşlı ve full mahfazalı onlara yetişmek imkansız (tabi paran varsa sıkıntı yok) değişiklik yapılırken eski oyuncularda göz önüne alınmalı çoğu oyunda bu şekilde yönetim bunu göz önüne alır ve eski oyunculara da en azından bu mahfazalar gönderilir

iyi forumlar
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

22

Friday, February 23rd 2018, 5:08pm

Benim anlamadığım şey bu oyun rol yapma oyunu değil mi?
direkt 75.seviyeye çıkmanın ne anlamı var? şimdi diyeceksiniz internetten okuyabilirsiniz,bir filmi izlemek mi internetten yazı olarak okumak mı ?
yeni oyuncular oyun hakkında hiçbir şey bilmediği halde gayet ''sağlam'' bir oyun tecrübesiyle oyuna başlıyorlar
ben bu oyunu 3.0 veya 4.0'dan beri oynuyorum o mahfazaların çoğu bende yok bu mudur adalet? bu mudur teşvik o zaman bize de verin?
biz de teşvik olalım oyunun asıl kitlesini kaybedip geçici bir kitle oluşturuyorsunuz bu gidişle çok uzun sürmeden bu oyun kapanır benim şu an oyuna giresim yok kaç sene uğraşmışım adam 2 dakika oynayıp benden kat kat daha sağlam bir şekilde oynuyor ben bu o kadar çok para yatırmadım tamam eyvallah ama full 8 taş full mahfazayla oyuna başlayan bir yeni oyuncuyu da hak ettiğimi düşünmüyorum iyi forumlar :)

23

Friday, February 23rd 2018, 5:57pm

Saçmaladınız önceden biz kendi vatandaşlarımızla oynuyorduk elin gavuru ne diyo belli degil illa fransizca ingilizce mi konusacagiz he bura konuyla ayrı bi mesele olsada bu oyuncu sayısını düşüren ilk etken .Hediyelere gelecek olursak yeni oyunculara bunun verilmesi guzel en az 500 lira kara giriyoruz(pahalilikbbir diger oyuncu düşüşü sebebi)ancak eski oyunculara çok büyük haksızlık var ortada aynı hesapta 6 7 yıllık karakterim var ama 3 saat lik karakterim 7 yılın emegini cope atmaya yetiyor verecekseniz eskilerede vereceksiniz oyle ayrı gayrı olmaz ilgilenin acilen yoksa 2 hafta icerisinde bir oyuncu düşüşü daha gerçekleşecek...

24

Saturday, February 24th 2018, 6:43am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Evet yeni oyuncuları çekmek için güzel sistem ancak verilen hediyeler gereksiz derecede abartılı. Zaten 6/6 taş ile 11-12 taşlı kişilere kafa tutmak imkansız, uğraşıp 7 - 8 taş civarlarında taş basan insanlara da haksızlık. Özetle yine muhteşem allods ekibinden büyük bir hata daha.. :thumbdown:
^ . ^

This post has been edited 1 times, last edit by "Jinn" (Feb 24th 2018, 8:05am)

25

Sunday, February 25th 2018, 12:44pm

evet sayın mod lar cevap bekliyoruz sizlerden ???

26

Sunday, February 25th 2018, 4:06pm

yazalı yaklaşık 2 gün olmuş ama modlar cevap vermiyor kısa zamanda cevap ve eski oyunculara destek bekliyoruz :)

27

Sunday, February 25th 2018, 5:50pm

Bu dediğiniz taşlar paketle beraber mi veriliyor yoksa yeni üyelik açanlara mi direkt veriliyor ?

28

Monday, February 26th 2018, 1:26am

bence cok yerınde bir ödul hediye taşları bırleştrrsenız 777 666 oluyor. ve bırcok kırılgan 8 taş krıstal parcaya donusuyor. bır cok arkadasımın oyunda ben dahil danas 1 ve 2 mevcut :) bizede mahfaza olan kutudan yollasalar guzel bir jest olur :) hem algıda biraz yanlışlık var oyun playerini teşvik etmeli bana bu hedıyeler gelırse taş basasım oyuna para yatırasım gelır :D ne bılıyım mod arkadaşlar bu düşünceleri ilgili yerlere iletir diye dusunuyorum :)

29

Tuesday, February 27th 2018, 8:31pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bu dediğiniz taşlar paketle beraber mi veriliyor yoksa yeni üyelik açanlara mi direkt veriliyor ?
Merhabalar,

Yeni üye olan oyuncularımız 3'üncü seviyede karşısına çıkan 'Giden Yol' görevini tamamladığı andan itibaren ödülleri almaya hak kazanır. Paketin ve hediyelerin içerikleri şunlardır.

Araştırmacı Sandığı, Öncü Çantası, Deneyimli Kahraman Seti, Kırılgan Temiz Sihirli Taş 8'inci Seviye x6 adet.
Bilgi cildi x10
Kader Tomarı x10
Tesir Cildi x10
  • Deneyimli Kahraman Seti içeriyi
  • 6 adet 6 Seviye Sihirli Taş.
  • Mahir büyücü tomarı.
  • Meclis Hükmü Sayfası.
  • Meclis Hükmü Bölümü.
  • Danas Defteri, Birinci Sayfa.
  • Danas Defteri, İkinci Sayfa.
  • Danas Defteri, Üçüncü Sayfa.
  • Danas Defteri, Dördüncü Sayfa.
  • Mükemmellik Anlaşması Paragrafı.
  • Mükemmellik Anlaşması Sayfası.
  • Mükemmellik Anlaşması Kısmı.
  • Mükemmellik Anlaşması Mor.
  • Küçük Sırlar Tomarı.
  • Ulu Sırlar Tomarı.

bence cok yerınde bir ödul hediye taşları bırleştrrsenız 777 666 oluyor. ve bırcok kırılgan 8 taş krıstal parcaya donusuyor. bır cok arkadasımın oyunda ben dahil danas 1 ve 2 mevcut bizede mahfaza olan kutudan yollasalar guzel bir jest olur hem algıda biraz yanlışlık var oyun playerini teşvik etmeli bana bu hedıyeler gelırse taş basasım oyuna para yatırasım gelır ne bılıyım mod arkadaşlar bu düşünceleri ilgili yerlere iletir diye dusunuyorum

Öneriniz için teşekkür ediyorum. Aylık raporlarımıza ekliyorum.
İyi oyunlar.

.

30

Wednesday, February 28th 2018, 6:54am

Teşekkürler abi . Buralardasın demek :) Varmı ulaşabileceğimiz portal felan birliklerallods kapanmış sanırım

31

Wednesday, February 28th 2018, 10:34am

Discotech

Professional

• Send private message

Teşekkürler abi . Buralardasın demek :) Varmı ulaşabileceğimiz portal felan birliklerallods kapanmış sanırım
Rica ederim. Birlik portalı pek aktif kullanılmadı bu yüzden kapattık evet.
.

32

Wednesday, February 28th 2018, 7:40pm

Oyuncuların ne kazandıklarını biliyoruz zaten onu açıklamanıza gerek yok sadece tek bir yoruma cevap vermişsiniz nerede bizim mahfazalarımız taşlarımız bineklerimiz yeni oyunculara bu kadar şey verilirken bize neden hiçbir şey yok? asıl teşvik edilmesi gerekenler eski oyuncularken 2 dakika oyunu oynayan adam benden daha sağlam oluyor Türkiye'de yaşıyoruz ve 1 euro 5 tl gibi bir fiyat
işinize gelen bir yorumu cevaplayıp konuyu kestirip atıyorsunuz ben oyundan soğudum giriyorum adam 1 saat oynamış oyunu benden daha iyi taşlarla başlıyor oyuna mahfazalar full saçmalık bence doğru kararın alınacağını düşünüyorum iyi forumlar :)

33

Wednesday, February 28th 2018, 8:20pm

Discotech

Professional

• Send private message

Oyuncuların ne kazandıklarını biliyoruz zaten onu açıklamanıza gerek yok sadece tek bir yoruma cevap vermişsiniz nerede bizim mahfazalarımız taşlarımız bineklerimiz yeni oyunculara bu kadar şey verilirken bize neden hiçbir şey yok? asıl teşvik edilmesi gerekenler eski oyuncularken 2 dakika oyunu oynayan adam benden daha sağlam oluyor Türkiye'de yaşıyoruz ve 1 euro 5 tl gibi bir fiyat
işinize gelen bir yorumu cevaplayıp konuyu kestirip atıyorsunuz ben oyundan soğudum giriyorum adam 1 saat oynamış oyunu benden daha iyi taşlarla başlıyor oyuna mahfazalar full saçmalık bence doğru kararın alınacağını düşünüyorum iyi forumlar
Oyunda eski oyuncular olarak sizlere yetişebilmeleri adına yeni başlayan oyunculara ayrıcalık tanınmadı. Oyunda oyuncu yok rakip kalmadı serzenişlerinize karşılık oyunun reklamını yaptık. En nihayetinde sizlerde rakip istiyordunuz, bizlerde daha çok oyuncu için oyunu tanımaları adına sizlere oyuncu kazandırdık. 1 saatte sizlere yetiştiklerine inanıyorsanız neden sizlerde 1 saatinizi ayıramıyorsunuz. Çoğu nesnelerin süreli ve sadece oyun tanıtım amaçlı olduğunu unutuyorsunuz verilen nesnelerde hiçbir oyuncuyu zarara sokacak bir amaç barındırmadık. Bu yüzden telafi gerektirecek ya da kimseyi sıkıntıya düşürecek bir eylem değil bu durum. Sizlerde aynı nesneleri yeni hesaplarınızla kullanabilirsiniz. Telafi gerektiren bir durum söz konusu değildir.

Bu konuda telafi olmayacağını bilmenizi isterim.

İyi oyunlar.
.

34

Thursday, March 1st 2018, 12:52am

o kadar uğraşıp farmladığım oda yetmemiş üstüne para yatırdığım d5 master goblin vs bastığım hesabı bırakıp yenisinimi açmalıyım yani? hali hazırda bu olaydan sonra arkadaş listemdeki aktif oyuncuların yarısı oyunu bıraktı. geri kalanlarda muhtemelen bu postu okuduktan sonra bırakacak.
duyan oyun için millet sırada bekliyor sanacak. hesabına hiç bişey basmamış oyuncular yeni hesap açıp devam edecek sadece. elinizdeki oyuncuları kaybedeceksiniz hepsi o.
nasıl bir mantık olduğunu birilerinin çıkıp açıklaması lazım. yeni hesap açan oyuncuların bedava sahip olduğu itemlere yıllarca oynamış oyuncular sahip değil. şu zamana kadar verdikleri para emek yetmemiş daha üstüne sömürmeye çalışıyosunuz.

sırf bu mantıksızlık yüzünden bu oyun yıllardır eriyor. yeni item sistemi falan filan karın ağrısı. yeni patch herkeste bi ekşi tat bıraktı. zaten 12-13 taş almış başını gitmiş. oyun iyice oynanmaz hale geldi.
demir alma zamanıda geldi demekki bu limandan

35

Thursday, March 1st 2018, 6:03am

Sana en mantıklı açıklama şu olabilir kardeş . Verdiğin emeklere eyvallah . Ama o emekler verdiğin hesaplada boş boş meydanda bekleyerek bişey geçmez eline . Adamların amacı oyuncu sayısını arttırmak . koskoca avrupa kıtasında oyunda sadece toplasan 200 300 kişi var hala bencil bi şekilde diyosunuzki benim emeklerim ne olcak. Ya senin emeğine bişey olduğu yok adamlar sana rakip getirebilcek bi sistem yaptılar reklamla olmuyor onla olmuyor sunla olmuyor böyle bi yol denemişler. Benimde 8 taşlı hesabım var emek verdiğim ben neden sızlanmıyorum acaba çünkü gözüm tok . Ve oyunu eğlenmek için oynuyorrum açıklayıcı oldumu ?

36

Thursday, March 1st 2018, 11:20am

bunları bana değil toplam 8 serverdan binlerce oyuncuyu bir araya toplayıp 200-300 kişi bırakanlara anlat.

rakip geldi de gelmesin mi dedik? yeni gelenin bedava aldığı şeylere hali hazırda aktif oyuncusu olduğum, para yatırdığım oyunda ben neden para ödemek zorundayım? temel fıkrası gibi...
açıklayıcı oldu mu?

This post has been edited 1 times, last edit by "BLueFalcon" (Mar 1st 2018, 11:25am)

37

Thursday, March 1st 2018, 12:30pm

bunları bana değil toplam 8 serverdan binlerce oyuncuyu bir araya toplayıp 200-300 kişi bırakanlara anlat.

rakip geldi de gelmesin mi dedik? yeni gelenin bedava aldığı şeylere hali hazırda aktif oyuncusu olduğum, para yatırdığım oyunda ben neden para ödemek zorundayım? temel fıkrası gibi...
açıklayıcı oldu mu?
Seni kimse para yatırmak için zorunlu tutmuyor . Adı üzerinde FreeToPlay serverındasın . Keyfiyen yatırıyosun parayı sen . bu itemler bu kadar çok önemli idi madem önceliği bunlara verebilirdiniz.

38

Monday, March 5th 2018, 11:33pm

• Send private message

Bütün yazılanları okudum ..nerede ise bu oyunda 4 cü seneye girecegim..
Ve yıllardan beri yırtına yırtına yazmaktan bıktım ama gene yazma geregi duydum..
BU OYUNU SADECE VE SADECE SİTEDEKİ KRİSTAL SATIŞLARINDAKİ DEGİŞİKLİK KURTARIR ...MESELA
5 EUROYA 2500 KRİSTAL
10 EUROYA 5000 KRİSTAL GİBİ VESAİRE .HERKES VERDİGİ PARANIN İYİ KÖTÜ KARŞILIGINI ALMIŞ OLUR TAŞINIDA BASAR KARAKTERİNİDE GELİŞTİRİR ..OYUNCU SAYISIDA ARTAR.
Allods yönetimi bu yazdıklarımı bir uygulasa yeni gelen veya tekrardan başlayan player sayısına kendiside inanamayacak vede kazandıkları paranın kat ve kat arttıgını kendileride görecek..YETERKİ 1 AY KADAR DENEMEK İÇİN UYGULASINLAR.
TABİ BUNU YAPARKENDE NADİR NESNEDEKİ ÜRÜNLERİN FİYATLARI VEDE KRİSTAL TOZU FİYATLARININDA ARTMAMASI KAYDI İLE YAPMALI

This post has been edited 2 times, last edit by "resatim" (Mar 5th 2018, 11:48pm)

39

Tuesday, March 6th 2018, 12:14pm

hali hazırda bu olaydan sonra arkadaş listemdeki aktif oyuncuların yarısı oyunu bıraktı. geri kalanlarda muhtemelen bu postu okuduktan sonra bırakacak.

Böyle asılsız ve amacı sadece algı yaratmak olan iddialı cümleler kurmayalım lütfen.

40

Tuesday, March 6th 2018, 3:57pm

Hayır birde ne var biliyormusunuz oyunda altın kasmak ne bu kadar zor bir hale gelmiş onu anlamak vermek çok zor.Ben yaklaşık 2 senedir oynuyorum imanım gevredi taşları 7-6-6 felan yapmak içiin daha d5 yok onun görevide 5000 lerde felan daha yarısını zor yaptım ötekileri zaten söylemeye gerek yok.Gelir kaynaklarımız da adalardan itemleri satmak,savaşlarda başarı işareti,element adası,bi kendinize ait bi ada..vs (benim bilmedğim başka yöntemlerde vardır)
Adalardan çıkan itemler para etmiyor,başarı işaretlerine kota gelmiş,elementte taşlarınız iyi değilse resmen mobla pvp yapıyorsunuz nasıl free to play anlamadım.Yenioyuncularla aunı seviyeye gelebilmek için bile baya bi kristal lazım resmen bizim bunca zaman emek verdiğimiz karekterlerimiz çöp durumda...Oyunda ki bütün karakterleri yeni oyuncularla aynı seviyeye çıkarın en azından da bi şeyle kazanacağız diye bir kaç şeyi kaybetmeyin...

Rate this thread