You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 13th 2018, 12:40pm

Lisad

Professional

• "Lisad" started this thread

Occupation: Magic tricks

• Send private message

Satış: Işıltılı Kutu - 13/04/2018

Sevgili Sarnaut,

Aynı bazı maceracıların daima altının ışıltısına doğru yürüdükleri gibi, Saygın Goblin de kendini daima, mühürlenmiş sihirli sandıkların ışıltısına ve içerisinde ne barındırdıklarınına dair meraklı bir duyguya yakın hissetmektedir.

Daha fazla bilgi!
Regards,
Allods Online Administration

2

Friday, April 13th 2018, 12:50pm

Süresi bitmiş olan o kadar mahfaza varken bu getirdiğiniz oldu mu????

3

Friday, April 13th 2018, 12:58pm

mahfaza

Süresi bitmiş olan o kadar mahfaza varken bu getirdiğiniz oldu mu????
oyuncuların neye ihtiyacı olduğu değil onları ilgilendiren. sadece mahfaza gelsin diye yapılmış gerekli yada gereksiz şeyler bunlar. oldu diye düşünenler oldukça fazlasanırım kimsenin sesi çıkmadığına göre. biten ihtiyaçlar değil gereksiz ihtiyaçlar gelsin yeterli

4

Friday, April 13th 2018, 3:08pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Eminim ki keyfi/kafalarına göre getirmiyorlardır. Belli bir sırası vardır diye düşünüyorum.
^ . ^

5

Friday, April 13th 2018, 9:53pm

Sırasıyla gelmedi işte daha benim ışıltılı melisam bu gelenden 2 önceki gelen o bitmedi ki 2 . kez geldi bunun üstüne sanırım yönetim takip etmeden ortaya atıyor mahfazaları bitenleri getirirmisiniz lütfen artık.

6

Friday, April 13th 2018, 9:56pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar

Her mahfazanın ayarlanmış belli bir süresi vardır ve bu zaman dilimine göre ayarlanmıştır. Bazen bu süreç değişebiliyor. İstenilen mahfazaları bu başlık altında yazabilirsiniz. Öneriler listene ekleyebiliriz.
.

7

Friday, April 13th 2018, 9:58pm

Peki bitenler ne zaman gelecek eskiden çok daha düzenliydi mahfazalar bitiminden en fazla bir kaç gün geçerdi şimdi ise aylardır bekler olduk bu duruma el atarsanız sevinirim saygılar...

8

Friday, April 13th 2018, 10:15pm

Discotech

Professional

• Send private message

Süreli mahfaza ürünlerinin üzerinden yaklaşık olarak 2 veya 3 haftalık bir zaman geçmesi durumunda, gelmesi yakın demektir. Tam olarak süre vermem doğru olmaz. Yukarıda belirttiğim gibi, gelmesini istediğiniz mahfazaları bize belirtin önerilere ekleyip değerlendirelim.

İyi oyunlar.
.

9

Friday, April 13th 2018, 10:43pm

Ulu büyücü mührü (gelişim aşaması) ile Sır mührü ( 2 yetenek puanı) mesela bu ikisi 9.0 geldiğinde ilk hafta biten 2 mahfaza aylar oldu sizde takdir edersiniz derdim laf etmek değil bekleneni bildirmek iyi çalışmalar dilerim...

10

Friday, April 13th 2018, 11:59pm

bu mahfazanın sonuncusu 26 şubatta bitmiş. 1,5 ay önce yani. o sıra nasıl bir sıra öyle?

şunu açık açık söylesenize bu yeni hediyeli karakterler reen bassın diye yaptık diye. yakında o hediye olayıda bitiyormuş yeteri kadar oyuncu geldi sanırım :P

benim gördüğüm 150-200 tane yeni karakter var etrafta. 20-30 tanesi 3-4 taşlı olanların açtıkları. 3-5 tane taraf değiştirmek isteyip açan var. 50-60 tane ben açtım zaten. geriside yeni oyuncu değildir muhtemelen.

aklınıza yatıyor mu 3-4 taşlı olup bedavaları görünce yeni karakter açanların mahfaza açacağı?

bedava verdiğiniz mahfazaları yapın böyle sık. 2-3 taşlı olup bedavaya konanlara yetişelim bari, zamanında d5e gobline mobline dünya para harcayıp, /2-3 taşlı olup beleşe konanlardan daha ezik karakterlerle oynayanlar olarak/.

11

Saturday, April 14th 2018, 8:42am

Discotech

Professional

• Send private message

bu mahfazanın sonuncusu 26 şubatta bitmiş. 1,5 ay önce yani. o sıra nasıl bir sıra öyle?

şunu açık açık söylesenize bu yeni hediyeli karakterler reen bassın diye yaptık diye. yakında o hediye olayıda bitiyormuş yeteri kadar oyuncu geldi sanırım

benim gördüğüm 150-200 tane yeni karakter var etrafta. 20-30 tanesi 3-4 taşlı olanların açtıkları. 3-5 tane taraf değiştirmek isteyip açan var. 50-60 tane ben açtım zaten. geriside yeni oyuncu değildir muhtemelen.

aklınıza yatıyor mu 3-4 taşlı olup bedavaları görünce yeni karakter açanların mahfaza açacağı?

bedava verdiğiniz mahfazaları yapın böyle sık. 2-3 taşlı olup bedavaya konanlara yetişelim bari, zamanında d5e gobline mobline dünya para harcayıp, /2-3 taşlı olup beleşe konanlardan daha ezik karakterlerle oynayanlar olarak/.
Yazılarımı dikkatlice okumamışsın tekrar ediyorum. 2,3 hafta geçmesi durumunda gelmesi yakındır yazdım. Bu süre daha uzunda sürebilir ki kesin bir zaman vermedim. Yeni eklenen mahfazaları da katacak olursak bu süre baya uzuyor. Işıltılı kutu mahfazasına gelince, zaten satılsın diye getiriliyor bedava konulan mahfaza gördün mü markette ? şahsen ben görmedim. Son olarak verilen hediyelerden rahatsız oluyorsan ki oluyorsun ama sende faydalandığını belirtmişsin. Bu konuda biraz empati yapmak lazım. Sen kısacası, bana bu nesneleri zamanında vermediler bir başkasına da vermesinler diyorsun ama maalesef sana göre hareket edilmiyor. Bu konuyu defalarca sana açıklamamıza rağmen bu tutumunu sürdürüyorsun. Bu konuyu uzatmanı istemiyorum. Uyarımı dikkate al.
.

12

Saturday, April 14th 2018, 10:04am

Arkadaşlar rus serverına göre gidiyo anladıgım kadarıyla burada ki yönetimin belirlediği birşey değil. oradan paket olarak geliyor sanırım oradaki zamanlama ve sıraya uyuluyor. hatta buradaki ekibin ben çoğu şeye muadahele edebildiğinide düşünmüyorum oyuzden sinirlenmeyin boşuna :) saygılar iyi oyunlar.

13

Saturday, April 14th 2018, 10:36am

Discotech

Professional

• Send private message

Hayır orası farklı burası farklı. Oradaki işleyişle burası aynı değil. Ayrıca buradaki yönetim çoğu şeye değil, her duruma müdahale eder :)
.

Rate this thread