Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Alliance Guild (ittifak tarafı)

EN: We are one of the old guilds of this server. We plan to return with 9.0. Alliance guild is an international community. We wait for those who want to play for fair competition. All welcome.

TR: Arkadaşlar Smugglers Paradise serverinin ilk birliklerindeniz. Oyuna dönem dönem ara verdiğimiz olmuştu. 9.0 paketinin yaklaşması ile bizim gibi oyuna dönmeyi düşünenleri aramıza bekleriz.
Bildiğiniz gibi bu serverde, taşsız ve adil rekabet var. Bu yüzden oyuncu sayısı az ve özdür.

Dieser Beitrag wurde bereits 11 mal editiert, zuletzt von »Instinct« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

2

Merhaba

Konuyu açmışsınız ama içeriği ne belli değil.

Saygılar.
İyi eğlenceler.

3

Let's hope that patch 9.0 will launch within the next three months in EU servers^^... I doubt it

4

Konuyu açmışsınız ama içeriği ne belli değil.

Saygılar.
İyi eğlenceler.
resim üzerinde yazıyor herşey sizde resim görünmedi sanırım. Bizimle birlikte oyuna dönmeyi düşünenlere çağrı yaptık.

5

Başlamayı düşünen varsa tam zamanı 1 haftalığına 2x tecrübe etkinliği başladı.

6

p2p de etkin oyuncu varmı baslamayı dusunuyorumm bende

7

ben hala oyundayım ana server oyuncu durumunu soruyorsan vahim, şu sıralar. xD

8

discord filan varmı gelim bi bilgi alayım ben tepa zamanı bıraktım f2p oynuyodum ama p2p oynayacam geri dönecem bi bilgi almak istiyorum