You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 6th 2018, 10:54am

Şikayetler

Merhaba ! Umduğum kadarıyla hepiniz oyunu 3 yılı aşkın süredir oynamışsınızdır. Ben my.com'a geçmeden öncede yaklaşık 6 yıldır Allods Online'yi oynuyorum. En ve Tr Serverleri Birleştiğinde oyuncu kaybı büyük miktarda oldu. Ve haritalarda gözle görülür bir düşüş yaşandı: -Asee Teph'esinde çoğunlukla 70 leveller var ve pvp atmak oldukça zor- -9.0 güncellemesiyle direk 70 olan çarlar- -Arena bomboş- -Tropik ada saçma sapan oldu her saat başı gelen ve tıklım tıklım olan yer şimdi sadece farmcılar var- -Sözde f2p ve türkçe seslendirme fakat p2w'e kayıyor yarısı İngilizce yarısı Rusça çeyrek kısmıda Türkçe olan bir oyun var karşımızda- -Oyunda her level atladığımızda (10 levelde birdi galiba 5 levelde olabilir) 20 yada 50 elmas geliyordu (mor olanı) bunun sebebinide oyundaki p2w oranını düşürmektir heralde. -Tek istediğim diğer arkadaşlarında konu altına şikayetlerini yazması ve konunun üst kısımlara çıkıp yöneticilerin bir el atması..! -İyi Oyunlar Dilerim! :thumbsup:

This post has been edited 2 times, last edit by "Discotech" (Jun 6th 2018, 4:26pm) with the following reason: Yazı tipi ve boyutu.

2

Wednesday, June 6th 2018, 4:35pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar
Tabi ki her oyuncumuzun sitem, istek ve önerilerini okuyoruz. Her yazınızı önemsiyoruz ve ilgileniyoruz. İstediğiniz Önerileri ve etkinlikleri bizimle paylaşın değerlendirelim.

İyi oyunlar.
.

3

Wednesday, June 6th 2018, 4:55pm

@Distotect discord davetinizi yenilermisiniz lütfen giremedim ^^ Ayrıca siz oyundaki mod olarak üst kişileremi aktarıyorsunuz bunları?
@Discotech ayrıca cidden bunları umursayıp üst yetkililere bildiriyomusunuz?

4

Wednesday, June 6th 2018, 5:44pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Önerilerinizi ilk olarak değerlendiriyoruz. Oyun formatına uygun olanları ise yetkili departmana iletiyoruz.Ben sadece bu işlemleri hızlandırmak veya gelmesini istediğiniz önerilerinizi iletme kısmıyla ilgileniyorum.
.

5

Wednesday, June 6th 2018, 6:09pm

indirimli öğelerin daha sık gelmesi bir de 7/24 pvp yapılabilinen bi haritamız olsun isterdik :) elementte genelde görev yapmaya calısan arkadaşları kesıyolar (bundan nasıl keyif alıyorlarsa) ve bayrağı göğe cekme sorunu var 1 haritamız olsa rastgele savaşlardan bağımsız olarak büyükçe herkes birbirini yese orada gerçekten bir savaş alanı olarak tasarlanabilir :D

6

Tuesday, June 12th 2018, 12:08pm

Fiber altyapım olduğu halde sürekli oyundan düşüyorum, örneğin geçen raiddeyken 8. Kez oyundan düştüm :/ Diğer oyunlarda sıkıntı yok, format attım ve oyunu sıfırladım değişen yok. Sorun 1. Aydır var, ek olarak ekipman güçlendirme görevi bugda kaldı, yönetim bu görevi tamamlandı olarak işaretleyebilir mi?

Şimdi sevgili Bergesle, bu sorunla ilgili biz pek bir şey yapamayız zira genel bir sorun değil. Bu senin bağlantınla, PC donanımınla, programlarla ilgili bir problem olabilir. Takdir edersin ki bunun tespiti bizim için çok zor. Her bilgisayar farklıdır, hatanın birçok sebebi olabilir.

7

Tuesday, June 19th 2018, 1:27am

grafik ayarlarını değiştirmeni öneririm biraz daha rahatlamanı sağlar(örnek bitkileri kapat ) kasma konusunda birde addon kullanıyorsan güncelle çünkü sürekli düşme sebebin bağlantının kasma sebebidir grafikleri oldukca iyi bir oyun allods ekran kartın diğer oyunlarda sorunsuz çalışsada allods'da sorun yaşatabilir

8

Tuesday, June 19th 2018, 9:06pm

Merhaba

oyuna kristal yüklemede sorun yaşanıyor ilgilenirseniz bilgilendirirseniz teşekkür ederiz.

9

Wednesday, June 20th 2018, 2:27pm

inatla p2p sunucusuna silah görünümü getirilmiyor.

This post has been edited 2 times, last edit by "Instinct" (Jul 19th 2018, 11:23am)

Rate this thread