You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 22nd 2018, 1:46pm

Sihirli Lamba geri dönüyor! - 22/06/18

Sevgili Sarnaut,

Efsanelerin gerçekleştiği ve Astral'in her köşesinin büyülü olduğu bir anda, hayallerini gerçekleştirebilecek muazzam bir nesne belirir! Evet, bu gerçek! Sihirli Lamba İmparatorluk ve İttifak taraflarındaki herkes için geri geliyor!

Detaylar haberimizde.

2

Friday, June 22nd 2018, 7:30pm

bedava çok kristal dağıtıyonuz, çok güzel hareketler bunlar. son zamanlarda yapılan ucuzlatmalar değişiklikleride düşünürsek oldukça olumlu yönde ilerleme var. tebrik etmek lazım.

yalnız para harcama durumu olmayan, yeni başlamış para harcamadan önce bi bakayım sonra duruma göre harcarım diyenler, zaman harcayarak bişeyler yapmaya çalışanlar içinde 2x dışında düzenli etkinlikler olsa ölüyü diriltip popülasyonu en az 2 katına çıkarabilirsiniz. ha para harcamayan adamın bana ne faydası var derseniz, onuda şöyle anlatim daha fazla oyuncu tüm oyuncuları mutlu eder, mutlu olanlarda sizi mutlu eder. sadece bir gözlem olarak söylüyorum.

yalnız 14-15 taş gelecek gibi. işte o gelirse ve insanlara kolayca 11-12leri vermezseniz, novoda nezebde masa hesabına okey oynarsınız, kalan oyuncularda yancı olur bide onlara çay çorba ısmarlarsınız benden söylemesi :whistling:

Rate this thread