You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 15th 2018, 8:53pm

Yeni Oyuncuya Yardım

Merhaba herkese. Ben oyuna yeni başladım, 80 lvl oldum. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum, oyunda öyle boş boş dolanıyorum. Çözemedim oyunu. Gemi mevzusu varmış sanırım onu başlattım, 9 gün kaldı. Bunun dışında neler yapılıyor oyunda? Daha iyi item nasıl yapılır mesela? Ya da oyunun amacı ne? Siz ne yapıyorsunuz? Bir kaç tane görevim var mesela çok zor olduğu için tek başıma onları da yapamadım. Kaldım öyle. Biraz yardımcı olur musunuz neler yapmam gerektiği konusunda

2

Saturday, June 16th 2018, 2:42pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Oncelikle bulundugun tarafta (ittifak - imparatorluk) bir Turk birligi bulup ona gir, anlik cevaplar alman problemini daha hizli cozer. Ctrl + M yaptiginda onune bir pencere cikacak. Oradan Rastgele savaslara katilabilir cun yer alti mezarlari ve goblinbol girebilir, para kasabilirsin. Alt sekmeden zindanlari secersen "astral adalar" kismindan mavi ve mor olmak uzere adalara gidebilirsin, bu adalardan maviden mavi mordan mor item atar (drop orani biraz dusuk) + olarak adalardan gizemli parcalar atar. Bu parcalari demirciden aldigin cekicle kirip gizemli malzemeye donusturebilirsin. Mavi parcalardan 1000 tanesi ile de bir mavi item yapabilirsin. (ilk olarak mavi itemleri yapmak zorundasin o yuzden mavi ada gitmeni tercih ederim ve mavi adaya tikladiktan sonra katil tusuna basip 5 dakika bekle bu sayede akincilari bedavaya alirsin) O zor gorevler buyuk ihtimalle kirmizi renkli gorevler bu da demek oluyor ki onlar Raid gorevleri. Yani tek basina yapamazsin. Girdigin Turk birliginde rica edersin birisi yardim eder (aman dikkat kutulari caldirma bazi raidler kutu atiyor.) Bunun disinda aklinda kalan, takildigin bir sey olursa tekrar sorabilirsin.

Allods dunyasina hos geldin (((:
R.I.P. Iithium

This post has been edited 2 times, last edit by "Jinn" (Jun 16th 2018, 2:52pm)

3

Saturday, June 16th 2018, 3:56pm

ittifakta criminalss emphaty imparatorluk tarafında rush istanbul birlikleri var oradan yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkabilir

4

Tuesday, June 19th 2018, 12:47pm

Cevap için çok teşekkürler. Zİndanlara girmeye ve dediğin itemleri toplamaya başladım. Şimdiki sorunum ise, paralı askerlerle falan zindanlarda öle öle bir şekilde bitirmeye çalışıyorum. Ama böyle bossların nasıl öldürüldüğünü anlatan taktiklerini veren videolar falan bakındım bulamadım. Böyle bir şeyler var mı? Yoksa deneyerek kendim mi çözeceğim?

This post has been edited 1 times, last edit by "u_25328735" (Jun 20th 2018, 12:05am)

5

Wednesday, June 20th 2018, 10:54am

taktikleri var hangi birliğe katıldıysan sorarsan cevap verirler. tabi herkesin bildiğinden tam emin değilim genelde herkes bilir.

6

Wednesday, June 20th 2018, 12:12pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Boss'ların elbet taktikleri var ancak böyle WOW'daki gibi ayrıntılı bir sistem yok. Basit şeyler yani, item seviyen yükseldikçe daha rahat yaparsın şimdilik sen sadece akıncıları yolla mümkün olduğunca geride saklan.
R.I.P. Iithium

7

Friday, June 29th 2018, 6:08pm

Bir kaç soru daha soracağım. Mor yazılı zindan için astral anahtar diyor, onu nereden bulabilirim? Diğer sorum ise gemi inşaatım tamamlandı. Gemi ile neler yapabilirim? Bir iki yere gittim ama hiç yaratık öldüremedim, hep ben ölüyorum

This post has been edited 1 times, last edit by "u_25328735" (Jun 29th 2018, 8:25pm)

8

Monday, July 2nd 2018, 3:10pm

anahtar karakterde bulunuyor karakteristik kısmına bakarsan görebilirsin detayları

Rate this thread