You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, August 8th 2018, 1:16pm

Hayatta Kalma Statı

Şimdi ben bir kara büyücüyüm ve hayatta kalma benim için gerekli olduğunu biliyorum,ama ne için gerekli? hayatta kalma statını bana iyi bir şekilde açıklayabilecek varmı Kalkanların emdiği gelen şifa ne demek? detaylı bir şekilde anlatabilecek biri varsa :)

2

Wednesday, August 8th 2018, 2:48pm

şifa özelliğini yoğun kullanan fullhealer ya da destek faktör pagan, rahip , karabüyücü aldığı şifayı yükseltme adına kullandıgı önemli bir stattır. kanasusamayı da destekler. açıklama yanlış sana gelen şifayı arttırıyor direkt denedik çunku hayatta kalma olmadan kalkanlı ve kalkansız şifa, hayatta kalma varken kalkanlı ve kalkansız şifa bariz fark oluyor kalkana ya da kankan skiline ihtiyac duymuyor.

eskiden hayatta kalma rahip şifacıya yarıyordu sadece sureklı kalkan actıgından ama şuan farklı her sınıfa yarıyor.

Rate this thread