You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 21st 2018, 4:27pm

Lisad

Professional

• "Lisad" started this thread

Occupation: Magic tricks

• Send private message

Yeni Koleksiyoncu Sürümleri!

Kolay ve klas bir şekilde kazanmak - kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? «Allods Online»'ın Koleksiyoncu Sürümleri sayesinde bunu başaracaksınız! Bugünden itibaren «Ateşli Gökyüzü» isimli pakete sahip olabilirsiniz.
Bu paketleri satın alarak indirimli bir fiyata sadece deneysel Çoğaltıcılar ve Kristal parçalara sahip olmayacaksınız. Ayrıca koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz özel kıymetlı nesneler de elde edeceksiniz!

SatınSatın
Regards,
Allods Online Administration

This post has been edited 1 times, last edit by "Lisad" (Aug 21st 2018, 5:02pm)

2

Wednesday, August 22nd 2018, 11:31am

ben sürüm alırken üst tarafta hesap seçim ekranını görmedim ve zaten her hesaba sürüm geliyor diye önemsemedim ve bu 15 euro olan sürümde equbiliqumdaki hesabıma gitmiş ben bunu newfortiner sunucusundaki hesabıma aktarmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ve tickets atarsam bunun newfortinerdeki çarıma gelmesi mümkünmü

3

Wednesday, August 22nd 2018, 11:32am

ve ayrıca orda benim çarımın ismi yoktu başka çarların ismi vardı istesemde seçemezdim zaten

4

Friday, August 24th 2018, 2:43pm

Blazing Skies paketi sadece bir karaktere gönderilir, hesaba değil. Paketi açtıysan yapılacak bir şey yok maalesef.

Rate this thread