You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, November 4th 2018, 9:38am

Ödeme sorunu/kasma sorunu

bazı arkadaslarla oyundan kristal alamıyruz bu sorun sizde de var mı? bir de arkadaslar oyunda felaket lag oluyor kasma sorunu szide de var mı

2

Sunday, November 4th 2018, 10:39am

3

Sunday, November 4th 2018, 10:59am

Aynı şelilde bende alamıyorum

4

Sunday, November 4th 2018, 12:04pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Daha detaylı bir şekilde anlatır mısınız. Takas sistemi ile mi alamıyorsunuz ? Nasıl bir hata alıyorsunuz arkadaşlar?
.

5

Sunday, November 4th 2018, 12:48pm

Hesabımıza kristal çekemiyoruz fail hatası veriyor cumartesi gününden beri

6

Sunday, November 4th 2018, 1:31pm

7

Sunday, November 4th 2018, 1:49pm

kredi kartı ile işlem yapamıyorum 3 tane kart denedim farklı bilgisayar telefondan almayı denedim sürekli bu hatayı alıyorum
OPERATİON FAİLED.
PAYMENT WAS CANCELED.

8

Sunday, November 4th 2018, 5:04pm

Discotech

Professional

• Send private message

Durumu yetkili departmana bildirdim arkadaşlar. En kısa sürede ilgileneceklerdir.
.

9

Sunday, November 4th 2018, 5:23pm

Durumu yetkili departmana bildirdim arkadaşlar. En kısa sürede ilgileneceklerdir.

Teşekkür ederiz 2 gündür kristal yükleyemiyoruz bonus varken çözülür umarım

10

Sunday, November 4th 2018, 6:18pm

tam oluyordu telefona şifre geldi onu yazdım ileri dedim ve en son yerde tekrar hata verdi neyını duzeltemıyorlar?

11

Sunday, November 4th 2018, 6:28pm

Discotech

Professional

• Send private message

Tekrar kontrol edin.
.

12

Sunday, November 4th 2018, 6:39pm

sunucuya gönderilen istekler bir uzantı tarafından engellendi dıyor benden yana hıc bır sıkıntı yok.

13

Monday, November 5th 2018, 6:57am

Sorun hala var sanırım ödeme yapamıyorum farklı hesapta denedim farklı kartlar ile denedim payment cancelled diyor,
Şuan yazdığım steam üzerinden kullandığım hesap ile hiç birşey yapamıyorum kristal paketi almaya çalıştığımda ödeme yeri bile açılmıyor ve system error diyor Manuel alma yapmaya çalıştığımdada payment cancelled oluyor
Kasma sorunu oyunda olan bir sıkıntı uzun zamandır 1080ti ile bile oynadığımda oyun kalabalık yerlerde vatohanda falan kasıyordu

14

Monday, November 5th 2018, 7:05am

Sorun halen devam ediyor hesaba kristal yükleyemiyoruz nezaman düzeltilicek bu sorun 3. Gün oldu
Tekrar kontrol edin.

Nezaman düzelicek bir haber varmı ?

15

Monday, November 5th 2018, 9:44am

Hâlâ hata alan arkadaşlar bana şu bilgileri özel mesaj olarak göndersinler lütfen;

Oyun içindeki karakter isminiz
Hesap isminiz
Ödemeyi yapmaya çalıştığınız saat ve tarih
Aldığınız hatanın tam hali
Ülkeniz

Hatayı aldığınız anda çekilen bir ekran görüntüsü de yollayın.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Nov 5th 2018, 12:12pm)

16

Monday, November 5th 2018, 11:41am

Özelden yazdım umarım hallolur

17

Monday, November 5th 2018, 12:14pm

Hâlâ hata alan arkadaşlar bana şu bilgileri özel mesaj olarak göndersinler lütfen;

Oyun içindeki karakter isminiz
Hesap isminiz
Ödemeyi yapmaya çalıştığınız saat ve tarih
Aldığınız hatanın tam hali
Ülkeniz

Hatayı aldığınız anda çekilen bir ekran görüntüsü de yollayın.

Arkadaşlar, özel mesajlarınızı lütfen sıralamaya sadık kalarak sadece cevap vererek yollamanız mümkün mü? Eksik bilgiler veriyorsunuz, herhangi bir işlem yapmama yetmeyecek bilgiler veriyorsunuz. Birkaç satır bilgi vereceksiniz, üşenmeyin lütfen.

18

Monday, November 5th 2018, 4:01pm

ödeme alabılıyorum sanırım sorun düzeldi teşekkurler ilginize

19

Tuesday, November 6th 2018, 7:47am

20

Monday, February 11th 2019, 4:37am

aynı sorun tekrar başladı ödeme yapamıyorum Failed to complete payment ve payment was canceled hatası veriyor benden kaynaklı hiçbir sıkıntı yok