You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 1st 2019, 3:30pm

seyhmus34

Beginner

• "seyhmus34" started this thread

• Send private message

Gezginlerde Buldum Başlıyayı mı?

Merhabalar senelerce MMO oyunları oynadım şuan Pugb mobil oyniyorum ama fps baya sıktı da 12 sene boyunca oynadığım bir oyun vardı oda anime tarzı mmorpg idi lakin bazı sebeblerden bıraktım bir türlü oyun beğenemedim anladım ki tek sevdiğim oyun mmorpg anime ve türkçe oyun bu kırıterde oyun ararken Alod buldum şuanda indiriorum daha öncede bakmiştim oyuna internet cafede ama dedim ki forma soralım oyuncu kitlesi formda beli olur en başta bide tabi az araştirdim yok bilmem üyelik severi varmış falan açıkcası üyelik düşünmem wizard 101 ukta üyelik açarak max lvl getirdim ve 1 senedir girmiyorum üyelik işi bozar ha satın alma olsa hadi neyse aliriz tekseferlik diye ücretsizde oynarım

oyun inmeden cevap verirseniz mutlu olurum bekliyorum düşüncelerinizi

2

Wednesday, January 2nd 2019, 11:35am

Merhaba,

Oyunda iki sunucu var. Bir tanesi ücretsiz, bir tanesi aylık ücretli. Evolution sunucusu ücretsiz, Smugglers Paradise sunucusu aylık ücretli olan sunucular.
!!! KİNG WAS HERE !!!

3

Wednesday, January 2nd 2019, 11:46am

oyunda yakında 85 lvl patchı geliyor ve guzel mahfaza ve taş ödullerı olacak şimdi oyunun işleyış ve mekanıgını cozmeye calısın derım para yatırmayın kısa bıtr sure sonra patch geldıgınde tekarar char açın ödullerı alın ozaman yatırım yapın derim yapacaksanız şuan 0 dan char kasarak oyunun mantıgını hıkayesını çözebılırsınız

4

Wednesday, January 2nd 2019, 7:30pm

seyhmus34

Beginner

• "seyhmus34" started this thread

• Send private message

0.9 günceleme geldiğinde idi sanırım oynamıştım direk 75 lv oldum oyunu anlamdığım gibi oyuncu bulamdığımdan oyunu silmiş ve fps oyunlarına yöneldim sorna baktim olmiyor mmorpg istiyor canım tekrardan anime türkçe ve mmorpg ararken allods tan daha iyisini bulamdım oyuncu sayısı ne dün oynadımda iranlı falan gördüm bitanede konuşmuyanglobal sunucuya girdim sanırım ama her şey türkçe türk oyuncu varmıdır. aktiflermidir her gün birde oyuna 0 dan başliyayım dedim 75 karekteri sildim şuan kasıyorum yavaş yavaş lvl alıyorum geçen direk 75 olmuştumS: ama dedğin gibi oyun anlarım en azından dedğin günceleme geldği zamana kadar kasrımda ben oyuncu görmek stiyorum sıkılınca muhbet edeceğim kimse yokmudur. sadece slot keserek oynamak çok sıkıcı olur red alerd 2 2 kez bitirmişimdir 3 kez bitirim daha iyi eğer kimse yoksa form konularını gezdim belki hepsini açtım güncel değiler çoğu 2014 son mesajları s:

birde ben allods incelerken youtube ilk baktim karekter seçeçekende stat bakarkende ama hiç türk videoları yok ne pvp ne bos videoları buna el aatılmalı bence insanlar 10 gb indirmeden nce araştiri inceler ama allods hakında dilimizce düzgün bir şey yok internete statlardan tutun karekter tanıtımına kadar pvp sinden bosuna kadar şu gemi olayı falan hepsini videolarla internete atın da yabancılardan mı izlicez yarın girerim oyuna birde oyuncuların toplandığı yeri sölermisin şehir falan yarın ilk işim orayı ziyaret etmek olucak d:

5

Monday, January 7th 2019, 6:31pm

allods pvp ustune kurulu bir oyun o konuda baya iyi ama gelişmek sıkıntı tabi