Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, February 2nd 2019, 9:54pm

Savaş alanlarına sınıf sınırlandırması getirilmeli

arkadaşlar savaşlarda bir tank istilası mevcut ve yerli yabancı bundan ciddi rahatsızlıkların olduğunu şiddetle belirtmek istiyorum.

başta olur ya herkesın kendı tercihi diye düşünürken bu işin artarak çoğalması can sıkıcı hal almaya başladı.

Allods un tek etkinligi olan rastgele savaşları elbirliğiyle maffetmeden ki burada yönetime seslenıyorum savaşlarda tank kotası olması en mantıklı 1 takıma 1 tanktan fazla gelmemesi gibi önlem alınması. Artık millet sunu soyluyor savaslara giriyormusunuz cok tank var mı? tanklar bastıysa tıklamayalım gibi sorular soruyor.

geçtiğimiz gün Bir rastgelede toplam 7 tank vardı şaka gibi.arkadaşlar tanklar bıze tek atan bossların zararlarına dayanacak şekilde dızayn edılen faktorlerden dolayısıyla kesmenız ımkansız gıbı bişi. yanı artık allods zevk vermıyor diye 2 arkadasım daha bırakıyor oyunu cunku savaşlarıda el birliğiyle halletmemıze az kaldı gibi. arkadaş 7 tane tank ne ya kime donsen vuramıyosun 50 60 belkı 100 200 zaten ordan oraya atıp duruyolar harekette edemıyosun. bunun onunu tank faktoru kısıtlamayla gecılebılır dıye dusunuyorum

arkadaşlar tank oynayanlara aşırı defansıf destek şifa destek pagan talentı paylasıcam bana pm atsın yeter kı tank oynamasın. 6 7 taslarınız olsa yeterlı
2 3 kısı arasına atlarsınız.

2

Saturday, February 2nd 2019, 11:08pm

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Merhaba, Savaş alanları tüm sınıflara açık bölgelerdir ve sınırlandırma yapılması sizler için bazı problemleri beraberinde getirir. Sizlerin de bildiği gibi gelen bazı güncellemeler de sınıflarda ki dengeler değişkenlik gösterebiliyor. Kısacası bunun mümkün olacağını sanmıyorum. Tabii ki bunu ileriye dönük konuşmuyorum. İleride yeni bir savaş alanı eklenebilir veya sınıf sınırlandırması getirile de bilir.

Not: Açmış olduğumuz Konu başlığı içeriğine uygun olarak düzenlendi.
.

3

Sunday, February 3rd 2019, 12:13am

sınıf olarak değil faktör olarak mesela bir raid sırasına girdiginizde genelde 2. tank faktörlü kişiyi almaz önerimde bu bağlamda çunku 1 aydır sureklı rastgele savaşları ıstıla eden bi tank ordusu var 1 2 tane tank savaşlarda guzel taktiksel savaşları dogurabılıyor hatta çekişmeyi arttırıyor ama tank sayısı 4 5 6 oldu mu savaş etkinligi ezıyet oluyor yine dıyorum kısılerın kendı tercıhıdır ama savaş kalitesini ve akıcılıgını da yerlebir etmeyelım degıl mı.

4

Sunday, February 3rd 2019, 12:58am

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Anladım ne demek istediğini. Yine de bir şey değişeceğini sanmıyorum ki aykırı bir durum zaten. Bu kişilerin tercihini kısıtlamak olur. Önerin için teşekkürler.
.

Bu konuyu değerlendir