Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Koleksiyoncu sürümleri hk

Merhaba;

Onur ve Yiğitlik isimli pakette F2P server için ''yıldırım anahtarlığı kuponu'' veriyor. ancak item hakkında net bir açıklama yapılmamış. Paketi alırsam eğer ücretsiz bir şekilde yıldırıma sahip olabiliyor muyum ? Yoksa süreli bir Yıldırım bineği mi alıyorum ?

2

3

4

net bir cevap alamadım verilen kupon ile ücretsiz bir şekilde binek alabileceğim yani ?

5

Hayır bineği ücretsiz alamazsın. Koleksiyoncu sürümünü alınca bineği satın alma hakkı kazanıyosun ayrıca satın alman gerek. Bu koleksiyoncu sürümleri ilk geldiğinde almıştım yıldırım kuponunu 9k kristale satıyolardı şuanki fiyatını bilmiyorum