You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 5th 2019, 10:24am

Koleksiyoncu Sürümlerini artık Kristal ile satın alabilirsiniz - 05/03/2019

Kolay ve klas bir şekilde kazanmak - kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Bugünden itibaren «Sınır» ve «Onur ve Yiğitlik» isimli paketlere Kristal karşılığı sahip olabilirsiniz!

Detaylar haberimizde.

2

Thursday, March 7th 2019, 8:39am

Çok güzel ama şunuda eklemek isterim, 2k lık koleksiyon sürünümü alıyoruz,içinde kostum yok, ticket atıyoruz diyorlarki sınır sayıda kostum varmış. Sımdı sormazlarmı ınsana nerden bıleyım sınırlı sayıda seyini ne sacma bi şey bu ya... belirt dicem ama onu nasıl yapıcaksınız bilemedim. yazık valla 2k kristal heba oldu.. geride veremionuz. İşinize gelmez sizin

3

Thursday, March 7th 2019, 3:45pm

herhangi bir ibare vermediler ise paranızı ya geri iade etmeleri lazım ya da kostümü gödermeleri lazım çünkü yasal olarak vaad edilenden farklı olarak istemediğiniz bir şeyi kimse size satamaz.

4

Thursday, March 7th 2019, 5:23pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Çok güzel ama şunuda eklemek isterim, 2k lık koleksiyon sürünümü alıyoruz,içinde kostum yok, ticket atıyoruz diyorlarki sınır sayıda kostum varmış. Sımdı sormazlarmı ınsana nerden bıleyım sınırlı sayıda seyini ne sacma bi şey bu ya... belirt dicem ama onu nasıl yapıcaksınız bilemedim. yazık valla 2k kristal heba oldu.. geride veremionuz. İşinize gelmez sizin
O paketin içeriğinde kostümün yanında rakam yoktu - vardı ki buda kostüm kutuda yok anlamına gelir. Hangi pakette olup olmadığı ayrıca söylendi ve zaten haberden silmiştik. Sınırlı sayıda kostüm var denilmedi.
.

5

Friday, March 8th 2019, 12:06pm

cidden yalancısınız kusura bakmayın ama benim sürümü aldığım gün onur ve yiğitlik sürümünde kostüm görünüyordu haberler kısmında yalan söylemediğimi iyi biliyosunuz kendi hatanızı kabul etmek yerine birde sadece sınır sürümünde var diyosunuz en başta yanlışı siz yapmışsınız tebrik ediyorum sizi benim ticketimden sonra düzeltmişsiniz forum resmini

Rate this thread