You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 3rd 2019, 6:19pm

Bir oyuncu veya npcyi target aldığımda böyle oluyor

Başlıktada belirttiğim gibi target aldığımda oyun ekranı böyle oluyor.Sorunun çözümünü bilen var mı?

CHAKICI

2

Wednesday, April 3rd 2019, 6:34pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Oyun dosyalarını şuradan:

kontrol ettir.

Eğer sorunun çözülmez ise yakın zamanda yüklediğin (ya da eskiden yüklediğin ama yeni güncellemede bozulmuş olabilecek) addonlardan birisi hata veriyor olabilir belki onları da bir gözden geçir. (Bu adımı ilk olarakta uygulayabilirsin.)
^ . ^

3

Wednesday, April 3rd 2019, 8:05pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Jinn' in de dediği gibi yakın zamanda yüklemiş olduğun herhangi bir eklenti veya uzantı oyun dosyalarını bozmuş olabilir, onarmayı dene. Buna rağmen hala aynı hatayı almaya devam ediyorsan ekran kartını güncellemeyi deneyebilirsin.

4

Thursday, April 4th 2019, 8:31am

Eklentileri sildim,onarımı yaptım,ekran kartını güncelledim ama olmadı.
CHAKICI

5

Thursday, April 4th 2019, 12:22pm

Oyunu komple silip baştan yükle derim. O kırmızılık onarımla düzelecek bir soruna benzemiyor :D
!!! KİNG WAS HERE !!!

6

Thursday, April 4th 2019, 12:53pm

Onuda yaptım fakat olmadı.
CHAKICI

Rate this thread