You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 4th 2019, 10:58am

Enargon

Beginner

• "Enargon" started this thread

Occupation: Musician

• Send private message

Kristal Alamıyorum.

Merhabalar;

Karakterime kristal almak istiyorum fakat her denemede "Payment was cancelled" hatası alıyorum. Kartımda gereken ücret fazlasıyla var. Bunun herhangi bir çözümü var mı?

Teşekkürler.

İyi Günler, İyi Forumlar.
Stay With Music

2

Thursday, April 4th 2019, 12:07pm

mehmet34

Beginner

• Send private message

Merhaba,

Kartının internet ve yurt dışı harcamalarına açık olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim. Banka personeliyle konuşup rahatlıkla öğrenebilir, harcamaları açtırıp kapatabilirsin.
!!! KİNG WAS HERE !!!

3

Thursday, April 4th 2019, 1:35pm

Selam,

Alternatif bir yol olarak paysafecard ödeme yöntemini de kullanabilirsin. Paysafecard'ı bulunduğun ilçedeki çoğu marketlerden veya internetten satın alarak sana verilen tek kullanımlık şifreyle de satın alımı gerçekleştirebilirsin. Problemi kartının ait olduğu bankadan olmadığını teyit ettikten sonra bu problem devam ediyorsa destek ekibine ticket atabilirsin.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

Rate this thread