You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Wednesday, November 29th 2017, 9:53am

Oyuna bu server da başlamak istiyorum ama serverın oyuncu sayısından endişeliyim başlamaya değecek bir popülasyonu var mı ?

Gayet memnun kalicagindan eminim pve zor adalardan tut pvp battlegroundsa kadar her turlu etkinligi yapabiliyoruz. Oyuncu sayimiz guzel. Muazzam sayida yuksek degil ama oyundan zevk almak icin yeterli sayida. P2P sunucusuna baslamak istersen imparatorluk tarafinda bize ulasmayi unutma ;)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

22

Wednesday, November 29th 2017, 11:04pm

9.0 Patchinde bi oyuncu patlaması olabilir şimdiden haberiniz olsun...Herkesi guildimize bekleriz 1 haftalık deneme süreciyle gelip ortamımıza katılabilirsiniz

- Ravolta

23

Thursday, November 30th 2017, 12:16pm

9.0 Patchinde bi oyuncu patlaması olabilir şimdiden haberiniz olsun...Herkesi guildimize bekleriz 1 haftalık deneme süreciyle gelip ortamımıza katılabilirsiniz

- Ravolta

Bir haftalık deneme süreci diye bir şey mi var ? Ben mi bilmiyorum :D

24

Thursday, November 30th 2017, 4:22pm

Birligimizde 1 hafta gelin zaman gecirin anlaminda soylemis

25

Saturday, December 2nd 2017, 12:41am

Vietor

Beginner

Occupation: Backend Developer

• Send private message

Eskiden oyunda kavgalar çok oldu. Bence oyuncu azlığının bize en büyük katkısı kardeşçe geçinmek olacaktır..
Ben çok eskilerden bir oyuncuyum. Ara ara bırakıp devam etmişliğim oldu. Bu oyundaki keyfi başka oyunlarda alamadım. Bu oyunun bazı mekanikleri eski bile olsa non target sistemi yok mesela ama kendine bağlayan bir dünyası var. Bu yüzden bu oyunu yaşatmamız lazım. Lakin yetkililerinde bu konuda çaba göstermesi gerekiyor. :)

26

Sunday, December 3rd 2017, 8:23pm

Online sayınız kaç birde server da bir çekişme varmı clanlar arası,ben en son 6.0 birazda 7.0 oynadım cok az onun için bilgim nerdeyse sıfır p2p 6.0 Anka birligini falan filan kurmuştuk cok yıl gecti onun üstündende. bide silah görünümüleri geldimi ondanda cok sıkılmıştım burada Suan Black Desert online oynuyorum güzel aktif bi server olduysa yeniden gelmeyi planlıyorum baya yardıma ihtiyacım olucak ama bir şey hatırlamıyorum

27

Sunday, December 3rd 2017, 9:47pm

Online sayınız kaç birde server da bir çekişme varmı clanlar arası,ben en son 6.0 birazda 7.0 oynadım cok az onun için bilgim nerdeyse sıfır p2p 6.0 Anka birligini falan filan kurmuştuk cok yıl gecti onun üstündende. bide silah görünümüleri geldimi ondanda cok sıkılmıştım burada Suan Black Desert online oynuyorum güzel aktif bi server olduysa yeniden gelmeyi planlıyorum baya yardıma ihtiyacım olucak ama bir şey hatırlamıyorum

Merhaba , sunucuda oyuncu sayimiz guzel durumda pvp etkinliklerine katiliyoruz . Sahsen klanlar arasi cok guzel bir cekisme var diyebilirim. Hatta bugun saglam ve zorlu dominyon savaslarini atlattik. Silah gorunumleri geldi. Fakat suan erisime kapali . 2 ay sonra koleksiyoncu surumu ile tekrardan erisime acilacak. Gayet guzel ve aktif bir sunucumuz var suan. Herkes 9.0 patchi icin heyecanli. Gelirsen yardimci olmaktan destek cikmaktan mutluluk duyariz . Buyur aramiza katil :)

28

Sunday, December 3rd 2017, 10:29pm

9.0 ne zaman buraya gelicek bende başlamak istiyorum bayandır oynamadım

29

Sunday, December 3rd 2017, 10:36pm

9.0 ne zaman buraya gelicek bende başlamak istiyorum bayadır oynamadım

30

Monday, December 4th 2017, 8:14am

9.0 ne zaman buraya gelicek bende başlamak istiyorum bayandır oynamadım

9.0 Guncellemesinin subat ayi gibi gelmesi bekleniyor. Guncellemeden once bize katil elin isinsin 9.0 a guclu basla ;)

31

Thursday, January 4th 2018, 8:42pm

CypRush

Beginner

• Send private message

P2P den silah gorunumu kalkti mi?

Benim eski hesabi vardi tekrardan oyuna gelmeyi dusunuyorum.

Birde 9.0 patchinda neler bekleniyor siz de baya heyecan ile bekliyorsunuz :)

32

Thursday, January 4th 2018, 11:16pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

P2P den silah gorunumu kalkti mi?

Benim eski hesabi vardi tekrardan oyuna gelmeyi dusunuyorum.

Birde 9.0 patchinda neler bekleniyor siz de baya heyecan ile bekliyorsunuz :)

9.0 Patch'inde yeni bir sınıf bekleniyor. Bunun dışında zaten her gelen patchde farklı yenilikler olduğu için herkes çok heyecanlı :thumbsup:

33

Wednesday, January 10th 2018, 2:35pm

CypRush

Beginner

• Send private message

Eyw nefertity. Bu birlik hala yasiyormu lideri veya subaylari bilgi verirseniz sevinirim veya telefon numarasi verin ozelden konusalim baslamayi dusunuyorum.

34

Thursday, January 11th 2018, 6:25am

Yaşamıyor yerine Mercenary birliği var.

35

Thursday, June 21st 2018, 9:52pm

Merhabalar arkadaslar. Ben p2p server da imparatorluk tarafinda yeni basladim oyuna ve 2 gündür oynuyorum fakat henüz hicbir oyuncu ile karsilasamadim. Acaba durum ittifak tarafinda da bu sekilde mi ? Ben pek pvp seven birisi degilim, cok oyuncu olmamasi sorun degil benim icin ama en azindan birkac kisi ile pve oynamak isterim. Duruma göre ittifak tarafinda baslarim. Bilgi verebilirseniz cok sevinirim. Tesekkürler simdiden.

36

Thursday, June 21st 2018, 10:03pm

ben ittifaktayım ama sadece günlük yapıp cıkıyorum

37

Sunday, July 29th 2018, 4:51pm

Ulan be kenanreyiz'in uğraştığı kadar oyun sahipleri uğraşsaydı server canlanırdı

38

Friday, July 12th 2019, 6:16pm

Geri dönüyoruz konu günceldir :)

39

Friday, July 12th 2019, 6:40pm

Norvend

Beginner

• Send private message

Merhaba 2019 temmuz ayı itibariyle geri geldiğimizi belirtmek isterim . Bu yolculuğumuzda P2P serverinde Anadolu Birliği olarak katkılarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz :) .
Anadolu Birliği Memuru
Smugglers Paradise - P2P

This post has been edited 1 times, last edit by "Norvend" (Jul 12th 2019, 6:50pm)