You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 4:46am

Hesap transferi rehberi

Merhaba arkadaşlar aslında bu sayfada 5.0 için hesap taşıma rehberi vardı fakat güncellemem gerekliydi sebebi ise eski hesap taşıma yolu değişti yenisini anlatıyım şimdi resimlerle

İlk olarak DESTEK SİSTEMİ LİNKİNİ ATIYIM TAMAMEN YASAL ALLODS RESMİ DESTEK SİSİTEMİDİR SİTEDE SAĞ TARAFTADA VARDIR

http://support.my.com/games/kb/allods/?code=tr_TR

Arkadaşlar artık hesap taşıma sistemi destek tarafından yurtuluyor su anlık geleceğini bilemeyiz ilk olarak başlayalım

1-
Destek sistemine girince karşımıza sorgular cıkar buradan hesap taşıma sorunlarına giriyoruz unutmadan (sağ üst tarafdan yeni bir hesap alarak giriş yapıp geçici bir sorgu hesabı oluşturabilirsiniz).

2-
Sorgu gönderi tıklıyoruz. Yazılanları okumanız önerimdir

3-
Gerekli yerleri eksiksiz olarak tek tek bildiğiniz bilgilerin istediği bilgilerle uyumlu olarak hepsini yazmalısınız eksik bilgide hesabınız aktarılamayabilir

NOT:Destek sistemi cevap verme suresi 3-7 iş günü arasındadır sabırla bekleyiniz istersniz aralıklarla gunceellleyebilirsiniz

Sorularınız için oyun içinden veya forumdan moderatorlere veya rehberle ilgili soru istek öneri yanlışlar içinde oyun içinden Tcpandora Yada konunun altına yazabilirsiniz TEŞEKKÜRLER

---Tcpandora---

MAGE

This post has been edited 3 times, last edit by "Tcpandora" (Mar 9th 2015, 6:03pm)

2

Wednesday, April 2nd 2014, 5:17am

oldu panpa up up up

migrateye basınca asagıdakı uyarı gelmesı lazım, uyarı gelmedıyse olmamıstır tekrar yapın arkadaslar

3

Wednesday, April 2nd 2014, 5:41am

Sorun büyük beyler hesap aktarırken şifrende yazı yoksa hata veriyor şifreni değiştiriyosun yazı ekliyosun hesap aktarılıyor mail yine eski mail fakat oyunda karakterin görünmüyor yeniden kayıt yapmış durumunda oluyosun yönetim uyan ve çöz problemi!
DANN

4

Wednesday, April 2nd 2014, 6:45am

Dragagon_old

Unregistered

Şimdi arkadaşlar yeni hesap oluşturdaki yere eski hesap bilgilerimizimi girmemiz gerekiyor ?

5

Wednesday, April 2nd 2014, 6:55am

aynen rebelist oyun acılırken %65de takılıyor su an cozumu bılen varsa bı gelsın

6

Wednesday, April 2nd 2014, 7:06am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Arkadaşlar ben yanlış bir şey yaptım galiba dün eski e postam ile yeni hesap açtım şimdi hesabımı aktaramıyoeum. Çünkü dün e postayı kullandığım için kabul etmiyor yardımcı olurmusunuz bilgili arkadaşlar.

7

Wednesday, April 2nd 2014, 7:06am

Dragagon_old

Unregistered

oyuna pach

oyuna pach gelıcek yoksa tekrardanmı ındırecez oyunu ve nerden ındırcez

8

Wednesday, April 2nd 2014, 7:08am

Arkadaşlar ben yanlış bir şey yaptım galiba dün eski e postam ile yeni hesap açtım şimdi hesabımı aktaramıyoeum. Çünkü dün e postayı kullandığım için kabul etmiyor yardımcı olurmusunuz bilgili arkadaşlar.

Aynı sorun bendede var çözüme ulaştırırsak iletişime geçelim.
DANN

9

Wednesday, April 2nd 2014, 10:43am

oyuna pach gelıcek yoksa tekrardanmı ındırecez oyunu ve nerden ındırcez
oyunu tamamen kaldır tum dosyalarını sıl sonra tekrar tr yı ındır kademelı ındırme falan da anca bıter server acılana kadar. yoksa rahat 2-3 gun ugrasırsın herhangı bı problemde

10

Wednesday, April 2nd 2014, 10:49am

sacrifice

Beginner

• Send private message

Kaldırdım kurdum ben çok bişey değişmedi yine aynı şekilde hata veriyo. Kademeli indirme falanda başlamadı. Oyunun kurulu olduğu yerden AOgame application'ı çalıştırıp açtım ordan güncelleme yaptım ama her seferinde (Hata 3.2) kodunu veriyo :S

Not: Dosya bütünlüğü kontrolünü "complete check" seçerek yaptığımda login bölümü çıkıyo ama her seferinde bunu mu yapıcaz. Dün gece 6GB dosya indirdi :evil:

11

Wednesday, April 2nd 2014, 11:07am

Beyler ben simdi resimlerde goruleni yaptim sifreyi eger sadece sayi yaparsaniz hata veriyor. Harfte kullanmaniz lazim peki ben normal oyuna girerken girdigimde bunumu kullanicam ve oyunu silip eu versiyonunumu yuklememiz lazim bizim kendi kullandigimizi silmek mi lazim hangi yerden oyuna baglanicaz bilgisi olan varsa solesin.

12

Wednesday, April 2nd 2014, 1:49pm

Beyler ben simdi resimlerde goruleni yaptim sifreyi eger sadece sayi yaparsaniz hata veriyor. Harfte kullanmaniz lazim peki ben normal oyuna girerken girdigimde bunumu kullanicam ve oyunu silip eu versiyonunumu yuklememiz lazim bizim kendi kullandigimizi silmek mi lazim hangi yerden oyuna baglanicaz bilgisi olan varsa solesin.
ben boyle bir hata yan hesaplarımda karşılasmadım

MAGE

13

Wednesday, April 2nd 2014, 2:56pm

Dragagon_old

Unregistered

aktarım

Internal service error, Please contact our support team.böyle bi hata veriyor aktarım yapamıyorum

14

Wednesday, April 2nd 2014, 3:26pm

CaptainMami

Beginner

• Send private message

Arkadaşlar bir sorum var benim. Şuan launchera giriyorum patch atmıyor, bir kişi daha yazmış sil tekrar indir demişsiniz. Nereden indireceğiz link verir misiniz?

15

Wednesday, April 2nd 2014, 3:29pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

launcherı silme şuan Anadolu sunucuda bakım var girilmiyor. yarına bakım bitince patch atılır ve artık e posta adresi ile giriş oluyormuş falan fişman karmakarışık bir durum var bende anlamadım girenler nerden nasıl giriyor :)

16

Wednesday, April 2nd 2014, 3:38pm

valla en iysi bklmeekte şöyle bi soru yöneltmek istiyorum ;
ben arkadaşın dediği gibi allodstr.com sitesine ghirip hesabıma giriş yaptım ve hesabı taşı dedim buraya kadar çok güzel.sonra beni allods.com sayfasına aktardı ve allta "'Merhaba, uid******! Mevcut Allods hesabın My.com hesap bankasına taşındı. Oyuna girişte sorunlar yaşıyorsan support.my.com adresine yazabilirsin.'"bunun ingilizce tarzı bişi yazdı yani buyduda ingilizcesi bunu pek kafaya takmayın :D daha sonra şşağıdada giriş yap ve kaydol yerleri vardı.tıpkı arkadaşında gösterdiği gibi.bende nerden bilem?allods ekibi filan bi duyuru bi şey yapomadığı için hiç bişi anlamdım ve kaydol bölümne hani forumdan arkadaşlardan yardım isteyeim diye eski kullandığım e postamı ve eski bir karater ismi yazdım fakat şifre aynıydı.sonra 1-2 saat sonrsa tekrar deniyeyim dedim gittim allodstr.com a girip tekrar taşı dedğim bu kez sadece hello uid falan filan yazıyodu ve aşşağıda herhangibir bi kayıt olma veya giriş yapma yazmıyordu.sanırım hesabım eski kullandığım e posta ve kullanıcı adıma taşındı(şimdi burda yanlış anlaşılması e postam ve kullandğım eski kullanıcı adım oyuna kayıtlı değil,deneme amaçlı kullandığım şeyler)şimdfi ne yapmalıyım?ben o epostayı ve kullanıcı adını istemiyorum.değiştirme şansım varmı ?hadi onuda geçtim farklı e posata sorun çıkarırmı ?

17

Wednesday, April 2nd 2014, 3:41pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

herhangibir bi kayıt olma veya giriş yapma yazmıyordu.sanırım hesabım eski kullandığım e posta ve kullanıcı adıma taşındı(şimdi burda yanlış anlaşılması e postam ve kullandğım eski kullanıcı adım oyuna kayıtlı değil,deneme amaçlı kullandığım şeyler)şimdfi ne yapmalıyım?ben o epostayı ve kullanıcı adını istemiyorum.değiştirme şansım varmı ?hadi onuda geçtim farklı e posata sorun çıkarırmı ?

burayı tam anlayamadım eski e postan nasıl nereye taşındı :S
yeni duyuru koydular hesap aktarımı için buna bir bak derim http://tr.allods.com/news/announcements/…1-k%C4%B1lavuzu

18

Wednesday, April 2nd 2014, 3:55pm

Arkadaslar my.com a girerken sifrenize harfte koyun yoksa hata veriyor. Ve hesap tasindikdan sonra tekrar deneyin turkce yazan yazi sole geliyo hesabiniz aktarilmistir diye ve bundan sonra sadece bakimin bitmesini ve guncellemenin bizim lanchuermiza gelmesini beklicez sadece bu

19

Wednesday, April 2nd 2014, 3:57pm

şuan eu dan yada tr den oyuna girebilen varmı?

20

Thursday, April 3rd 2014, 2:31pm

beyler % 62 90 felan filan donma yasayanlar bu normal bişey herkezde oluyor sorun kaynakların yani tam güncellenmenin yükleniyor olması oyunu silip yeniden kurmayın zaman kaybı bu birde baska türlü hatalar alanlar 1047 mb lık oyunu kurmuslarsa tamamen silsinler torrentten kursunlar oda tahminen 6.50 gb indirip kursunlar sonrasında 5.00 güncelleme yapsınlar sorun yaşamayacaklardır...