Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, August 18th 2019, 8:57pm

Oyun çince'ye dönüyor

arkadaşlar oyunda bazen sabit dururken bile birden bire herşey çince oluyor. özellikle savaşa girdiğimizde yada novograd kule girişinin önünden geçerken oluyor. 10 sürümü ilk geldiğinde çok oluyordu sonra bi ara olmamaya başladı ama bu gün yine çıldırttı tam savaşa giriyoruz her şey çince oluyor. varmı bi çözümü bunun. sürekli oyuna reset atmam gerekiyor.
konuyu açyığımda reset attım kaç dakika olmuş yine çince oldu sürekli böyle oynanmıyor oyun

2

Sunday, August 18th 2019, 11:14pm

Discotech

Moderatör

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Yazılar Çince ve Arapça gibi görünüyor olsa da ben bu sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum. Ekran kartınızı kontrol edin ve format atıp oyunu tekrar yükleyin.