Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, September 18th 2019, 2:42pm

Lütfen biri yardım etsin beynim durdu

Arkadaşlar Dilek Çiçeği diye bir görev var 64 lvl dayım ve buraya kadar ne kadar saçmalık varsa çekerek geldim hatta karakter beta karakteri 55lvl da bırakdıgımız bi karakter düşünün yani ne saçmalıklar gördü bu gözler ve çözdü bu beyin ama şu anda durdu hiçbirşey yapamıyor yani düşünemiyor deli oldum birisi bana yardım edebilirmi?

2

Wednesday, September 18th 2019, 3:39pm

merhaba

Ustam yardım için sadece görevin ismi yetmez görev ne diyor, ne istiyor,hangi harita haritanın hangi bölgesinde.....neyse şöyle izah edeyim görev listesinden göreve tıklayıp gid dersen ilgili görev bölmüne gider bazen görefv magara gibi bir yerde ise otomatık harekatla gidilmez bu durumda açıklmayı iyi okumak lazım yada görev sonraki haritada tamamlandığı için yine otomatik git komutu çalışmaz tavsiye oyun içinde bulunduğun haritada başka birileri varsa ona sormak daha iyi olur çünkü senden önce o görevi yapmış olabilir.kimse yoksa dünyadan öncelikle senden bir iki lvl yukarıda olanlardan yardım ismek lazımgörevleri yeni yaptığı için görevi hatırlama olasılığı daha yüksek en son çare lvli fullemişlerden yardımtalep etmek ki oda hatırlarsa söyler

3

Wednesday, September 18th 2019, 4:11pm

5

Wednesday, September 18th 2019, 5:17pm

Tam karşındaki ekranın yanında bazı renkler olması lazım. O renklerin sırası nasılsa mobları da ona göre kesmen gerek. Mobların altında renkler var.