Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

27. 09. 2019, 07:08

Ödeme Yapamiyorum

Acaba bana bir GM yada MOD yardımcı olabilirmi??
ACİL DESTEK LAZIM ALOOO
Arkadaşlar vede moderatör arkadaşlar..Dünya kartı ile eskiden alıyordum .bir kaç aydan beri bankalalar burayı bir kaç olumsuzluk oldu diye kara listeye alıyor. Hem world card ile hemde card finans kartım ile kristal almak mümkün olmadı .banka ile görüştüğümde ödeme yapmam gereken yerin çok sorunlu vede çok şikayet aldığı için kara listeye alınmış olduğunu belirttiler.Bu demek oluyorki zaten az olan türk oyuncular maalesef oyundan bayağı kopacaklar.Onun için bu ise bir an önce çözüm bulunmalı..Milletininal ile vesaire ile uğraşmaz neden derseniz oda bir kardan çok zarar ettiriyor vede sorunlu.

2

27. 09. 2019, 12:50

Oyunla maaşalah çok ilgilisiniz yahu saat sabaın 9 unda yazmışım hala bir cevap yok bu nasıl bir iş?

3

02. 10. 2019, 11:08

Jinn

Disciple

• Envoyer un message privé

Evet, ödemelerde bir sorun var.

(Hata verince ne yazdığını da yazabilirsen daha iyi olur belki bu yazdıklarımdan farklı bir hatadır.)

Tahminimce bankan ziraat bankası ya da büyük bankalardan birisi.

Ancak ne yazık ki bu büyük bankaların bir kaçı Allods'un ödeme sistemini kara listeye aldığı için ödeme yapılamıyor.

Bu yüzden o büyük bankayı bir kenara atıp ininal kullanman gerekiyor.

Tercih eder misin bilmem ama (her yaptığın işlemde 2TL ücret kesiyor) uygulamasını telefonundan indirip sanal kart yaratıp kullandığın ana kartın üzerinden sanal ininal kartına yükleme yapıp oradan da oyuna para yatırabilirsin.

Ama dediğim gibi biraz para kesiyor 1000 alacağın parayla 900 falan alırsın zaten çok ucuzmuş gibi bir de öyle para ödersin :thumbsup:

(Yetkililer cevaplamamış ben cevap vereyim dedim.)
^ . ^

4

02. 10. 2019, 11:12

Jinn

Disciple

• Envoyer un message privé

Ayrıca şu konuya da bakabilirsiniz yakın zamanda benzer problemler yaşayan insanların açtığı bir konu: Ödeme Sorunu
^ . ^

Noter cette discussion