Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, October 21st 2019, 6:23am

Kişisel ada

arkadaşlar kişisel adada üretimi nasıl başlatıyoruz. boynuzlar üretim durdu labirentiniz inşaa edildiğinde başlıyacak yazıyor sürekli. labirenti inşa ettim ama sonrasında bişeymi yapmam gerekiyor. 2 tane reenim var onlarınkindede aynısını diyor.

kişisel ada ile ilgili rehberde yok. bilgisi becerisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2

Monday, October 21st 2019, 7:12am

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Merhabalar, Kişisel adana gidip npc ile konuşmalısın. 250 Bin gold civarı bir ücret ödeyeceksin ve tekrar aktif olacaktır.
.

3

Monday, October 28th 2019, 4:41pm

Merhabalar, Kişisel adana gidip npc ile konuşmalısın. 250 Bin gold civarı bir ücret ödeyeceksin ve tekrar aktif olacaktır.

selam. ilgilendiğiniz için teşekkürler. 200 küsür k gold ödeyip listedeki 3 labirentden birini seçiyorum parayı alıyor ama bi değişiklik olmuyor nedense yine hala aynı şekilde duruyor.

hatta aynı npc şu an labirent satmıyor labirenti yıkın seçeneği var birde rütbe yükseltme var. rütbeleride gittiği yere kadar yükselttim ama hala boybuzlar aktif değil.
npc den parayı ödeyip labirent aldıktan sonra kapılardan birisinden labirente inip labirente koruyucuları tuzakları filan kurmamız gerekiyormuş. tamam layınca çalışmaya başladı.

4

Friday, January 1st 2021, 12:44pm

Parlak kapıdan Labirente girip labirentini inşa edip labirent koruyucuları yerleştirmelisin.