You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 19th 2020, 12:20am

Arslann

Beginner

• "Arslann" started this thread

• Send private message

Piranalar Birliği (F2P Sunucusu İttifak Tarafı)

Piranalar birliği yeniden faaliyete geçmiştir. F2P'de İttifak tarafında bulunmaktayız. Birlik ici kesinlikle seviye , ekipman skoru vb. farketmeksizin herkese aynı itibarı gösteriyoruz. Sadece Türk'lerden oluşan birliğimizde oyuna erişimi olan herkese kapımız açıktır. Oyuna gelen son guncellemeyle uzun suren aradan sonra tekrar birliğimizi canlandırıp eski, güzel dostluklarımızı ve anılarımızı tekrardan oluşturmak amacımız. F2P sunucusu İttifak tarafının en güncel Türk birliği olarak bütün Türk oyuncularımıza ev sahipliği yapmak istiyoruz.

İttifaktaki eski ekibimiz ile yeniden bir araya gelip Piranalar birliğini canlandırmaya karar verdik. Amacımız bütün Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplayıp başka birliklere dağılıp gücümüzü bozmadan imparatorluğa karşı savaşmak. Bu serüvende birlik olarak aramıza katılacak her oyuncuya yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Birliğe küçük bir ekiple başladık. Fakat gün geçtikce oyuncu sayımız artmakta. Yeni güncelleme oyuna birçok ek aktivite getirmis olup oyun içi her zaman aktif bir birlik olmamızı sağlıyor. Kayda değer aktif oyuncu sayısına ulaşıp güzel anılarımızın olabileceği bir topluluk kurmak ana hedeflerimizden. En ciddiye aldigimiz saygı ve sevgi kavramlarınıda hiçbir zaman eksik etmeden ana kuralımız olmasına özen gösteriyoruz.

Artık küçük gruplarla çoğu aktiviteyi yapabildiğimizden dolayı neredeyse bütün etkinliklere katılabilmekteyiz. Bunun sayesindede aramıza yeni katılan oyunculara gerekli yardımı yapabiliyor ve eksik ekipmanlarını tamamlayabiliyoruz. Sizi götürebilecegimiz etkinliklerden edilen ganimetlerde (binek renkleri , kostümler , altın vs.) eski veya yeni oyuncu gözetmeksizin herkese esit hak sunup yeni oyuncu olsanız bile size ganimetten yararlanma imkanı veriyoruz. Birliğimize katıldıgınız anda akşamları astralde ava cıkaçak tayfamızda yer hakkı kazanabilirsiniz. Ayrica birliğimiz astral adalara erişimi olan her oyuncuyu efsanevi sektörlere çıkarıp birlik içi dayanışmayı her zaman ön plana koymaktadır.

Oyun ici zindanlar , savaslar vs. gibi etkinliklerde en önemli şey olan iletişimi güçlendirmek, taktiklerimizi gelistirmek ve sıcak bir ortam kurabilmek amacıyla kurduğumuz Discord sunucumuzu aktif olarak kullanmaktayız. Birliğimize katıldığınızda sunucu içinde üyelik hakkına sahip olup oyuncularımızla sohbet edebilir ve sorularınızı aktarabilirsiniz. Birlik olarak katıldığımız aktivitelerde sunucuya girme zorunluluğunuz bulunmamakta sadece yetkililerimiz tarafından sunucuya katılma imkanınız olup olmadığı sorulacaktır.

Birliğimizde size sorumluluk yükleyeceğimiz herhangi bir kural bulunmamakta.Hatta birlik ici hergangi bir vergide toplamıyoruz. Sizden beklenen sadece birlik içinde saygı ve sevgi göstermeniz. Bunun dahilinde size hertürlü destek verilip , yardim edileceğini garanti edebilirim.

Aramıza katılmaya karar verirseniz sizi birliğimizde agırlamaktan memnuniyet duyacağız. İletisime geçmek için bana forumdan özel mesaj atabilir veya oyun içi yetkili kadromuza ulaşabilirsiniz ;

Birlik olarak oyun içi hepinize iyi eğlenceler dileriz - Arslan
;)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 1 times, last edit by "Arslann" (Jan 19th 2020, 3:45pm)

2

Friday, January 24th 2020, 12:10am

Merhaba ben oyunu yaklasik 6-7 yildir oynamiyordum nesende bugun bir istek oldu icimde youtubeda denk geldim oyunda linux destegi var ise bende gelmek isterim yaniniza

3

Wednesday, March 4th 2020, 9:29am

Başarılar diliyorum kardeşim. Rekabet için eğlence için böyle birlikler olmazsa olmaz. İyi oyunlar

4

Tuesday, March 17th 2020, 5:32am

Oyuna Bayadır oynamıyorum başlamayı düşünüyorum umarım bir kaç gün sonra başlarım