You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 31st 2020, 11:11am

Satış: Deneysel Çoğaltıcı ve Arıtım tomarları Seti - 31/01/20

Arkadaşlar!

Şu andan itibaren çok uygun bir fiyatla bir dizi Deneysel Çoğaltıcı ve Nadir nesnelerin arıtımı için tomarlar satın alabilirsiniz!

Detaylar haberimizde.

2

Friday, January 31st 2020, 2:14pm

Vallaha illallah geldi,son 3 aydır ne doğru dürüst indirim ne doğru dürüst mahfaza geliyor,şaka gibi sabrım kalmadı oyunda durma sebebim kalmadı,öncesi haftada en az 2 mahfaza 1-2 indirim gelirdi,fena diyebilirim oyunda çoğu arkadaşımda aynı düşüncede ve bu haftada umduğumuzu alamadık ,böyle giderse maalesef ayrılmak zorunda kalacağız insanız sabrımız bir yere kadar.İşin kötü yanı derdimizi anlatacağımız hiç kimsemizde yok oyunda bize sahip çıkabilicek ne bir türk gm var ne yönetici var foruma gelsen ticket at ,abi ticketa cevap vermiyorlar denk gelirde verirlersede otomatik cevap geliyor,bilmiyorum rus sv sine bakıyoruz harika mahfazalara indirimler var rusçamı öğrenelim bu saatten sonra,eskiden kristal çekme sebebimiz vardı indirim vs ler sayesinde şimdi neden kristal çekeyimki diyorum.

3

Friday, January 31st 2020, 8:33pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Hangi tickete cevap verilmiyor ? Mahfazaların bir sıralaması var bu düzene doğru devam ediyor. Her hafta geleceğine dair bir durum yok. Bunun gm ve yöneticiyle alakası da yok. Oyun içi sorunlar, problemler, öneriler hatta ceza işlemleri konusunda zaten oyuncular bana ulaşabilir durumda. Önerilerinizi buradan ayrıca destek sistemi ve discord adresimizden bana iletin.
.

4

Friday, January 31st 2020, 9:16pm

o zaman neden 2-3 ay öncesi haftada garanti 2 mahfaza 1-2 indirim gelirken ,aylardır 10 gunde bir mahfaza geliyor ? nasıl bir sıralama bu ? sadece şunun cevabı varmı şuanki gelen arıtım tomarı ve deneysel çoğaltıcıya oyun içinde bulunduğum yabancı birlik dahil herkes isyan etti,gelmesindeki anlamı kimse çözemedi :) yeni patchin gelmesine sayılı günler kala herkes 34k gs yi yapmış kim alacak şimdi bu paketi soruyorum ? yani mahfazalar otomatikmi geliyor ? oyle olsaydı belli bir sırası olsaydı 3 ayda 7 sefer karnifeks gelmezdi,yanlışmıyım ? ripperinoyu şikayet ettik adam türklere söylemedi laf yok bildin ırkçılık yapıyor acayip koyu bir ırkçı ss aldım ticket atmaya korkuyorum,sizi oyunda hiç görmüyorum ,sonuçta benim gibi oyuna yeni başlayanlar bir şekilde yetişmek istiyor diğer oyunculara cunki bu şekilde zerre kadar keyif almıyoruz,param var ama harcayacak mahfaza yok,sıkılıyoruz haliyle her gün teke gitmenin ne demek olduğunu bilmem anlayabilirmisiniz :D,ayrıca 9 yıldır bu oyunda her hafta mahfaza gelir bu da dipnot olsun betadan beri oynadım oyunu,mahfaza her zaman gelir istisnasız,saygılarımla.
bir şeyi daha eklemeden edemedim,rahatsız ettiği için,forum destek ekibindensiniz ama çok kaba yaklaştınız bu gercekten rahatsız etti ,üzücü bir durum,ben size nasıl güvenipte bundan sonra danışıp yardım isteyeyim size geleyim ? kimse inkar edemez bu oyunda ki en saglam oyuncular türkler ama en sahipsizleride onlar,burada siz istediğinizi yazın bu tuik'in enflasyon yok deyip benim markette 5 tl ye aldığım ürünün ertesi gün 15 tl olması gibi ,sizin soylediğiniz ve bizim oyundaki deneyimimiz tamamen farklı,yapıcak bişiyimiz yok,gerçekten çaresizlik zormuş,derdini anlatıp üstüne fırca yiyip sanki herşey harikaymış gibi davranmak,bilemedim zor bir durum,yapıcak bişiy yok anlaşılan,teşekkürler vakit ayırdınız.

5

Friday, January 31st 2020, 9:39pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Mahfazalar otomatik gelir demedim sıralaması var dedim ve geliş sürelerini şikayet veya kişiye özel olarak ayarlayamıyoruz maalesef. Yani sen diyorsun ki mahfazalar geç kaldı oyundan soğudum, ben bu konuda bir şey yapamam kişisel tercih bu. Evet geç gelen paket konusunu bildireceğim. Gelelim oyun içi kural ihlalleri ırkçılık, hakaret vb konulara. Ticket atmaya neden korkuyorsun onu anlamadım ? ortada bir ihlal varsa bunu bildirmek zorundasın ki aksi taktirde boş yere sitem etmiş olursun. Benim yıllardır bu tür durumlarda tutumum ve çizgim bellidir. Gereken ceza uygulanır. Oyun içi beni göremiyorsan discord adresimiz var, ticket sistemi ve forum var bu bahane değil.
İyi oyunlar ^^
.

Rate this thread