You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, November 1st 2019, 10:07am

10.2 "Bastion of Hope" güncellemesi için Koleksiyoncu Sürümleri

Arkadaşlar, sizin için güzel haberlerimiz var!

Kolay ve klas bir şekilde kazanmak - kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? «Allods Online»'ın Koleksiyoncu Sürümleri sayesinde bunu başaracaksınız! Bugünden itibaren «Deniz Hediyeleri» ve «Kara Bayrak» isimli pakete sahip olabilirsiniz.

Detaylar haberimizde.

This post has been edited 4 times, last edit by "Drakdish" (Nov 1st 2019, 10:47am)

2

Thursday, February 6th 2020, 8:06am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Bu sürüm yeniden mi eklendi ya da aktif hale mi getirildi? Eklendi / aktif edildiyse satın alma işlemi yapılamıyor haberiniz olsun.

Satın al'a tıklayınca,

Buraya atıyor lakin burada koleksiyoncu sürümüyle ilgili hiç bir şey yok.
^ . ^

This post has been edited 7 times, last edit by "Jinn" (Feb 6th 2020, 8:34am)

3

Thursday, February 6th 2020, 1:17pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Cevap vermeyip, açıklama yapmadan doğrudan kaldırmayı seçmişsiniz sanırım.

Teşekkürler cevabınız için.
^ . ^

4

Monday, February 10th 2020, 1:30pm

Ekran görüntüsünü paylaştığın sürüm yeniden eklenmedi, böyle bir durum yok. Nasıl bu kanıya vardın anlamış değilim. Yeni eklenen Koleksiyoncu Sürümünün haberini zaten yayınlandı, eski sürümün tekrar satılması söz konusu olamaz.

5

Tuesday, February 18th 2020, 11:18pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Eski sürümü haber olarak yeniden paylaştığınız için öyle bir kanıya varmıştım, gelmediğini biliyordum haberin tarihinden falan belliydi. Bu yüzden buraya yazdım düzeltilir belki diye ya da sebebi nedir diye.

Ve düzelttiniz.

^ . ^

Rate this thread