You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 26th 2020, 11:35am

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

Sevgili Sarnaut!
Sunucularımız, 27 Şubat Perşembe günü Saat 14:00 (TR saati) itibariyle bakım ve güncelleme çalışmaları ve nedeniyle bir süreliğine erişime kapalı olacaktır.

Detaylar haberimizde.

2

Thursday, February 27th 2020, 8:33am

zaten saatte tam 14:00 dı bari yazı geçseydiniz oyun içinde

3

Thursday, February 27th 2020, 8:38am

Mükemmel !!!!! allods ekibi yine bizi şaşırtmıyor !!!! saat 14:00 da bakım çalışmaları başlayacak fakat saat 11:20 de bakıma alayım insanlar arseniklerini kullanamasın mükemmelsiniz allods ekibi :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

4

Thursday, February 27th 2020, 9:15am

Gerçekten şaka gibisiniz, saat 14:00 diye duyurduğunuz güncelleme ve bakım saatini 11:20 de başlatmak nedir? Sizin hatanızdan dolayı arseniklerim boşa gitti. Bunun için bir telafi yapılacak mı ?

5

Thursday, February 27th 2020, 11:41am

Teknik bir aksaklıktan dolayı güncelleme duyurulan saatten önce başladı arkadaşlar. Bu tarz ufak tefek aksaklıklar her zaman yaşanabilir.

6

Thursday, February 27th 2020, 11:53am

Yaşanmaz demiyoruz p2p serverında giden arseniklerimizi nasıl karşılayacaksınız ? 2 haftalık emeğimiz boşuna gitti ? Aksaklık ama doğru çözüm hazır o zaman bende arseniklerim için bir çözüm bekliyorum en kısa zamanda

7

Thursday, February 27th 2020, 1:28pm

Yaşanmaz demiyoruz p2p serverında giden arseniklerimizi nasıl karşılayacaksınız ? 2 haftalık emeğimiz boşuna gitti ? Aksaklık ama doğru çözüm hazır o zaman bende arseniklerim için bir çözüm bekliyorum en kısa zamanda

Herhangi bir telafi söz konusu değildir zira güncelleme notlarında şu bilgi verilmektedir;

Oyuncuların sahip oldukları aşağıdaki eşyalar ve değerli nesneler sıfırlandı:

- Arsenik;
- Arsenik Parçaları;

Kısaca zaten bunlar sıfırlanacaktı.

8

Thursday, February 27th 2020, 1:41pm

oyuncu '' duyurduğunuz saatten önce bakıma almadığınız için ve bizim bundan haberimiz olmadığı için, arseniklerle ticaretimi yapamadım ejder itemi alacaktım'' felan diyor . Gm ise'' güncelleme notlarını öne sürerek bunlar zaten silinecekti ''diyor.bende şunu diyorum eyer ki duyurduğunuz saate bakım yapsaydınız ben ejder itemi alacaktım özel karakteristik veren evet kalitesi düşücek ama düşük kalitede de olsa ben o ejder itemini kullanıcaktım diyorum. şimdi benim durumumdaki oyuncuları duyuruyu güncelemediginiz için mağdur etmiş olmuyorsunuz sanırım..

9

Thursday, February 27th 2020, 1:48pm

Herhangi bir telafi söz konusu değildir zira güncelleme notlarında şu bilgi verilmektedir;

Oyuncuların sahip oldukları aşağıdaki eşyalar ve değerli nesneler sıfırlandı:

- Arsenik;
- Arsenik Parçaları;

Kısaca zaten bunlar sıfırlanacaktı.
Sen burada modsun demi ve p2p de arsenik ile ekstra neler alınıyor benden iyi ezbere bilmen lazım bana savunman buysa kusura bakma savunman geçersiz ben arseniğimi geri istiyorum buda sizin sorumsuzluğunuzdan dolayı 14:00 dediniz ben eşşeğimi sıkı kazığa bağlıyım dedim ve 11 de oyuna girdim ama ne göreyim server kapalı ne yapayım sabah 06:00 da oyunun başındamı durayım arsenik gidicek diye bu sorun sizden kaynaklanıyor ve az buçuk olan oyuncularıda iyice kovalamaya çalışıyor gibisiniz ne güzel ya mükemmel ALLODS ONLİNE EKİBİ. yani 1 günde telafisi olan birşey olsa dicem ki eyvallah ama 3 haftadır ben arsenik biriktiriyorum sırf yetenek puanı almak için şimdi 3 haftam çöp oldu bir 3 hafta daha uğraşıcam etti sana 1.5 yazık.

10

Thursday, February 27th 2020, 2:21pm

kesinlikle katılıyorum böyle saçma sapan bir şey olamaz. saat 14:00 deniliyorsa insanlar kendilerini ona göre ayarlar.. bu arada 11:20 de başlayan güncelleme halen bitmedi sanıyorum? oyuna güncelleme geldi mi bilgisi olan var mı?

11

Thursday, February 27th 2020, 2:22pm

Kardeşim malesef burası allods oyuna başladıgımdan beri böyle acemi hareketler görüyorum ve asla yapıcı davranmıyorlar eleştiren kişi sayısıda çok az her türlü destekçinim umarım yardım ederler ama ben bir kere allods ekibinin oyunculara iyi davrandığını veya yapıcı davrandığını görmedim başka oyunlardaki mod ekipleri gerçekten yardımcı olabiliyor burası berbat...(korkunç)

12

Thursday, February 27th 2020, 2:31pm

Bu konuyla ilgili gereken açıklamayı az önce yaptım. Konuyu uzatıp, ortamı provoke eden olursa ceza alacak.

13

Thursday, February 27th 2020, 2:31pm

kesinlikle katılıyorum böyle saçma sapan bir şey olamaz. saat 14:00 deniliyorsa insanlar kendilerini ona göre ayarlar.. bu arada 11:20 de başlayan güncelleme halen bitmedi sanıyorum? oyuna güncelleme geldi mi bilgisi olan var mı?
Kardeşim basit bir yöntem söyliyim anasayfada dikkat sunucu bakımı devam ediyor dediği sürece ediyor pc başında beklememiz gerekmiyor

14

Thursday, February 27th 2020, 2:34pm

Modlar 90a kasıyor sanırım xD

15

Thursday, February 27th 2020, 2:35pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Modlar 90a kasıyor sanırım xD
Komedyen seni.
.

16

Thursday, February 27th 2020, 2:36pm

Bu konuyla ilgili gereken açıklamayı az önce yaptım. Konuyu uzatıp, ortamı provoke eden olursa ceza alacak.
Provoke ? Pankart mı açtık hakkımızı istiyoruz ya ben sizin sorumsuzluğunuz yüzünden yada sizin hatanız yüzünden bir 3 hafta daha arsenik mi biriktirmek zorundayım gerekli açıklamayı yaptın mı? güldürme lütfen benim burada yırtınmam zaten patch gelicek silinceğini bildiğim için ve sizin söylediğiniz saatden önce başlamanız oyuncuyu madur etmektir birde ne güzel tehdit ceza alıcakmış sen önce oyuncunun sorununu TEHDİT etmeden çöz sonra senin dediğin gibi ''provoke'' edersem ceza mı verirsin ama önce benim sorunumu çöz sen mod sun farkındaysan ?

17

Thursday, February 27th 2020, 2:46pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ortada çözülecek bir sorun yok, kesinlikle arsenik iadesi gibi bir durum olmayacak ki zaten güncellemede belirtildi. Provoke etmeye çalışan kişilere gelince zaten uyarı ve açıklama yapıldı.
.

18

Thursday, February 27th 2020, 2:51pm

Arkadaşlar ortada çözülecek bir sorun yok, kesinlikle arsenik iadesi gibi bir durum olmayacak ki zaten güncellemede belirtildi. Provoke etmeye çalışan kişilere gelince zaten uyarı ve açıklama yapıldı.
Bakımlar ne zaman biticek ?

19

Thursday, February 27th 2020, 2:53pm

Discotech

Professional

• Send private message

Kesin bir saat vermem doğru olmaz fakat az kaldı.
.

20

Thursday, February 27th 2020, 2:53pm

@Pegasus Sanırım cavabını aldın.Beklentiyi okadar yüksek tutmak yanlış galiba :)

Rate this thread