You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, December 6th 2020, 7:31pm

Selmlar yeniden aranızdayım :)

Merhaba arkadaşlar,

Allods'u çok eskilerde oynamış ve bırakmış biri olarak tekrar dönme kararı aldım ve aranızdayım, geri dönmekten de oldukça mutluyum. Allods el değiştirmeden öncesinde oynardım ve o zamanlar çok güzel bir ekibimiz vardı. Arkadaşlıklar ve yardımlaşma çok güzeldi. Gerçekten RPG olmuştu Allods bizim dünyamızdı. Geçiş sonrası oynamış olduğum karaktere defalarca tikcet açmama rağmen ulaşılamadığı için oyunu bırakma kararı almıştım. Gerçekten çok üzmüştü beni, onca emeğim malesef ki uçmuştu. Ama içimdeki Allods sevgisi ve ortamı bitmedi hiç bir zaman :) Yine başlama kararı aldım kısacası. İmparatorluk tarafında oluşturdum karakterimi ve oyun içerisindeki Türk birliklerine alım konusunda destek rica ediyorum. Taş seviyesi konusunda sorun çıkartmayacak ve direk hard core oyuna adapte olamayacak birisini kabul ederseniz çok uzun süreler yanınızda oynamaktan mutluluk duyarım. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum.

2

Saturday, December 19th 2020, 12:37am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Hoş geldin tekrardan aramıza.

Oyuncu topluluğumuz bu sıralar biraz utangaç gibi konuşan kimse yok, ben cevap yazayım dedim (:
^ . ^

3

Saturday, December 19th 2020, 5:06pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

4

Sunday, December 20th 2020, 12:36pm

Hoş buldum, tekrardan hepinizle birlikte olmak çok güzel :) teşekkür ediyorum cevap yazdığınız için...