You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 27th 2021, 12:06pm

"New Dawn" Yayıncı maratonu - Oylamalar başladı!

Sevgili arkadaşlar!

Yeni sunucumuz «New Dawn»'ın yayıncı maratonu sona erdi! İpi kimlerin göğüsleyeceğine karar vermek şimdi sizin ellerinizde.

Daha fazla detay.

2

Wednesday, January 27th 2021, 3:09pm

Abone sayısı az diye beni saymamıştınız görüyorum ki yayın sayısını yerine getirmeyen yayıncılar oylamaya dahil edilmiş o kadar emek verip son level yapana kadar yayın açtım kurallar bir kişi için mi geçerli sadece çok üzücü geçekten

Kendi Youtube kanalınıza sahip olmalısınız (En az 50 Abone).
Kanalınızın linkini ve oyun içi bilgilerinizi (karakter ismi) resmi forumdaki özel bir konunun (tüm diller için ortak olarak olarak kullanılan) altında paylaşarak kaydolun.
En az: "The New Dawn" sunucusunun açılışının ilk haftasında 3 adet yayın, ikinci haftasında 2 adet yayın, üçüncü ve sonraki haftalarda 1 adet yayın yapın.
Yayının ismi #AllodsOnline ve #AOserver hashtaglarini içermelidir.
Minimum yayın süresi 30 dakikadır.
Yayının dizaynı Allods Online logosuyla tematik olmalıdır.
Yayınlar, Oyun Kurallarına ve Avrupa Birliği Yasalarına uygun olmalıdır.
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

3

Thursday, January 28th 2021, 1:11pm

Abone sayısı katılman için ilk şartlardan biriydi. Sana özel mesaj da atmıştım bununla ilgili.

Onun dışında toplam 3 videon var ve sonuncusu da 1 dakika. 2 video'da etiket bile yok. Hiçbir kuralı tam anlamıyla yerine getirmemişsin.

Yapabileceğim bir şe yok bu durumda.

4

Thursday, January 28th 2021, 1:49pm

Bana abone sayısı 50 olmadığı için katılamayacağımı söylediniz son olarak bende 11 yayın vardı gizledim onları.
Ben 50 abone yok diye katılamıyorsam
Serverin 2. ve 3. haftasında yayın açmayanlar dahil edilmiş
Yayınları herkese açık yaptım girip bakabilirsiniz 11 yayın var

Wolfturk-Wakening - YouTube

5

Thursday, January 28th 2021, 3:32pm

Bana abone sayısı 50 olmadığı için katılamayacağımı söylediniz son olarak bende 11 yayın vardı gizledim onları.
Ben 50 abone yok diye katılamıyorsam
Serverin 2. ve 3. haftasında yayın açmayanlar dahil edilmiş
Yayınları herkese açık yaptım girip bakabilirsiniz 11 yayın var

Wolfturk-Wakening - YouTube

Katılım sayısı az olduğu İçin o yönde insiyatif kullandık. Videolarını gizlemeseydin belki seni de dahil ederdim. Bu durumda bize değil, neden böyle bir şey yaptığın için kendine kızmalısın.

6

Thursday, January 28th 2021, 8:41pm

sizde haklısınız hata bende niye o kadar uğraşıyorum ki katılamayacağımı söyleyen sizdiniz evet ondan kendime kızmam lazım
iyi forumlar

Rate this thread