You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 28th 2021, 2:06pm

ZAEİ

Merhaba ZAEİ görevini yapacak pt bulamadım.Ne yapabilirim tek başıma da geçemiyorım.Mavi renkli boss görevleri de kaldı

2

Sunday, February 28th 2021, 2:44pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Astral adalar ve grup zindanlarını tek başına yapabilmen için akıncı kiralayabilirsin. ''P'' Harfini tıkla ve ''Diğer'' İkincil kabiliyetler kısmından, Akıncı Sözleşmesi'ni kullan. Karşına bir ''npc'' çıkacaktır ona tıkla ve paralı asker kirala. Böylece rahatça tamamlayabilirsin.
.

3

Monday, March 1st 2021, 10:23am

Merhabalar, Astral adalar ve grup zindanlarını tek başına yapabilmen için akıncı kiralayabilirsin. ''P'' Harfini tıkla ve ''Diğer'' İkincil kabiliyetler kısmından, Akıncı Sözleşmesi'ni kullan. Karşına bir ''npc'' çıkacaktır ona tıkla ve paralı asker kirala. Böylece rahatça tamamlayabilirsin.
Teşekkür ederim.Sİz yazınca aklıma geldi.Oyunu bırakmadan 2-3 hafta kadar önce gelen patchle eklenmişti oyuna akıncılar.Geldiği zaman yadırgamıştım biraz parti olayını bozacak herkes bireysel yapacak diye.Bir gün işime yarayacağını hiç düşünmemiştim

Rate this thread