You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 10:28pm

Yönetim Neden İlgilenmiyor!!!

Yönetime her yerde yazdım buradan birkez daha yazıyorum Dann nickli karakterime giriş yapamıyorum hesap aktarmada sıkıntı yaşadım eski hesabıma girip hesabımı aktar butonuna bastığımda hesabımın aktarıldığını söylüyor fakat oyuna giriş yaptığımda yeni karakter oluşturmam söyleniyor ben kendi karakterimden önce başka bi karakteri geçirdim ve ondan sonra böyle bir durum meydana geldi yönetim ve modarötör dahil her yere ticket attım bir dönen olmadı benim gibi sorunlar yaşayan mutlaka vardır Dann nickli karakterim mümkünse mycomdan kaldırılsın tekrar hesap taşıma işlemini gerçekleştireyim Yeni modarötörümüz Hakan beyin bu konuyla ilgilenip bian önce bir çözüme kavuşturmamız lazım yardımlarınızı bekliyorum.

Quoted

Quoted

DANN

2

Wednesday, April 2nd 2014, 10:32pm

3

Wednesday, April 2nd 2014, 10:44pm

Doğru server'a giriş yaptığına emin misin? 2 tane server var launcher'dan girilen.
Dovie'andi se tovya sagain.

4

Wednesday, April 2nd 2014, 10:45pm

Doğru server'a giriş yaptığına emin misin? 2 tane server var launcher'dan girilen.
eminim kardeş benim sıkıntım çok farklı birşey
DANN

5

Wednesday, April 2nd 2014, 10:48pm

resimlerde support.my.com a sıkıntıda yazın diyor öyle bir adres yok
DANN

6

Wednesday, April 2nd 2014, 10:55pm

Şuan yazdığım hesap yeni hesap olarak görünüyor ve oyuna giriş yaptığımda sıfırdan karakter açmamı söylüyor.
DANN

7

Wednesday, April 2nd 2014, 11:03pm

dockerss

Beginner

• Send private message

eski launcher üzerinemi kurdun güncellemeyi?
ROBUSTLANCER / PARALYZE

8

Wednesday, April 2nd 2014, 11:04pm

Kardeş oyunun yüklenmesiyle alakalı bir sıkıntı oyuna giren arkadaşlarımada denettirdiğimde aynı şey oluyor.
DANN

9

Wednesday, April 2nd 2014, 11:07pm

dockerss

Beginner

• Send private message

Kardeş oyunun yüklenmesiyle alakalı bir sıkıntı oyuna giren arkadaşlarımada denettirdiğimde aynı şey oluyor.
Başta yanlış yapmışın dicemde yalnış yapılcak birşeyde yapmamışın.
ROBUSTLANCER / PARALYZE

10

Wednesday, April 2nd 2014, 11:13pm

Başta yanlış yapmışın dicemde yalnış yapılcak birşeyde yapmamışın.
baştaki hata kendi hesabımda açıkken başka bir hesap daha geçirdim galiba onun üzerine yazdı hesabı migrate diyemedim sıkıntı orda. hesap büyük ihtimal my coma geçti ama bana migrate tuşu gelmedi. direk hesabınız eklendi dedi Başka arkadaşlarada denettirdim aynı sorun çıktı.
DANN

11

Wednesday, April 2nd 2014, 11:18pm

dockerss

Beginner

• Send private message

Tüm işlemleri bir daha tekrarla bakalım olcakmı
ROBUSTLANCER / PARALYZE

12

Wednesday, April 2nd 2014, 11:20pm

Tüm işlemleri bir daha tekrarla bakalım olcakmı
İşte diyorumya herşeyi tekrar yaptığımda hesabın mycoma eklendiği söyleniyor hesabımın mycomdan kaldırılıp yeniden taşıma yapmam gerekli ancak öyle çözülebilir.
DANN

13

Wednesday, April 2nd 2014, 11:21pm

dockerss

Beginner

• Send private message

Senin sıkıntı büyük hocam başka kimse böyle birşeyle karşılaşmadı heralde yapcak bişey yok yönetimin sana cevap vermesini beklicen
ROBUSTLANCER / PARALYZE

14

Thursday, April 3rd 2014, 5:25am

Yukarıda gösterdiğim resimlerdeki gpatato ıdsine bakıp benim çarıma nasıl girilir onu söyleyecekler bu kadar basit.
DANN

15

Thursday, April 3rd 2014, 6:09am

Arkadaşlar oyunun yeni destek adresini verebilecek olan var mı???
DANN

16

Thursday, April 3rd 2014, 6:34am

sorulması gerekn soru "yönetim diye birşey var mı?"

17

Thursday, April 3rd 2014, 6:57am

mausse

Beginner

• Send private message

NASIL GİRCEM BEN DE BAGLANTI KESILDI BAGLANTINIZI KONTROL EDIN DIYOR.

18

Thursday, April 3rd 2014, 7:00am

Kardeş eski usül support.mailrugames.com dan hesabının mail adresini kullanarak bir hesap açıp ticket atmayı dene bir ihtimal sonuç alabilirsin

19

Thursday, April 3rd 2014, 7:02am

mausse

Beginner

• Send private message

BAĞLATI KESILDI DIYOR AMA

20

Thursday, April 3rd 2014, 7:13am

yahu arkadaş başlığa ilişkin yorumlar atın "ben oyuna giremiyom" diye her gördüğün konuya atlamak zorunda değilsin.