Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Kristal Çekemiyorum

https://www.hizliresim.com/cryv4ti

Kristal çekmek istiyorum fakat böyle bir sorun ile karşılaşıyorum.Yardımcı olabilecek var mı?Her türlü kartı denedim.
CHAKICI

2

Merhabalar, Bu konuda forum üzerinden maalesef yardımcı olamıyoruz. Buradan destek sistemine ticket atman gerekiyor.
.

3

Aynı hata bende de var bu arada bende 2 farklı kart ile denedim ama olmadı bende de Operation failed - Payment has been canceled hatası veriyor.

4

Merhabalar, Yukarıda belirttiğim gibi bu tarz işlemleri destek sistemine bildirmen gerekiyor. Buradan maalesef yardımcı olamıyoruz. Buraya tıklayarak bilet gönder lütfen.
.

5

Ya arkadaş 10.000 kristal çekmede sorun var. Denemek amaçlı 500 kri çektim 10k çekmiyor çıldırıcam etkinlik bitmeden sorunu çözerler dedik tık yok etkinlikler bitti bizim sorun hala devam ediyor!!

6

Merhabalar, Ödeme sorunları ve problemleri detaylı inceleme gerektirdiği için zaman alıyor, lütfen size dönüş yapmalarını bekleyin.
.