You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 25th 2022, 10:06pm

23.10.2022 P2P Sunucusunun Anlık Durumu

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda size sunucunun popülasyonu ile ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum çünkü eski ve yeni oyuncuların sunucunun ne durumda olduğu vb. soruları olduğunun farkındayım. Baktım ki herhangi açıklayıcı bir konu yok bende merak edenlere bir açıklık getirmek istedim.

İttifak tarafında her zaman olduğu gibi Avarice birliği hayatına devam ediyor. Yaklaşık 15 aktif son seviye oyuncuları var. Mesela bu pazar (23.10.2022) 6 kişi şeklinde iki tane grup çıkardılar domiye. Domide Avarice'ın sayıları 10 ile 20 arası değişiyor ama hiç 10 kişiden aşağı düştüklerini görmedim. Bilmeyenler için Avarice senelerdir düzenli bir şekilde ittifak tarafında uluslararası bir guild olarak Dragagon tarafından yönetiliyor.

İmparatorluk tarafında biz varız. 15 aktif son seviye oyuncumuz ve 20 tanede seviye kasan oyuncumuz var. Bizde Avarice ile mücadele içindeyiz. Birliğimizin ismi The Death Dynasty. Uluslararası bir birliğiz. İmparatorluk tarafında ki tek aktif birliğiz.

Guildimizden bir fotoğraf:

Her eriyen çıktığında 8-9 oyuncu içerde oluyor. Battleground nerdeyse her akşam çekiyor. OBS, Keeper gibi etkinlikleri her hafta yapıyoruz. Compass da şuan yavaş yavaş üst seviyelere yükseliyoruz.

Gözümden kaçan ve bahsetmemi istediğiniz bir şey olursa konunun altına yorum yapabilir veya bana discorddan özel mesaj gönderebilirsiniz. Bu konuyu tarihiyle birlikte hep güncelleyeceğim. Her okuduğunuzda güncel olacak fakat paragraflar değişebilir. Daha detaylı bilgi almak veya sunucunun yapısıyla ilgili soru sormak isterseniz 7/24 Madraen#4426 adlı hesabıma discorddan ulaşabilirsiniz. Oyunda olmasamda discorddan yazdığınızı görür cevaplarım.

Eğlenceli forumlar, iyi oyunlar.

This post has been edited 14 times, last edit by "Madraen Forum" (Oct 23rd 2022, 9:37pm)

2

Thursday, August 25th 2022, 11:58pm

3

Friday, August 26th 2022, 12:07am

Arkadaşlar p2p sunucusunu canlandırmak istiyoruz oynamak isteyen herkesi bekleriz.

5

Saturday, September 17th 2022, 2:15pm

merak ettiğim bir konuydu güzel bir paylaşım olmuş
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

6

Saturday, September 24th 2022, 9:23am

allods ru baya kalabalık miş bir bakayım dedim de baya baya dopdolu
başlamayı düşününen varsa gelsin bence
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

7

Thursday, October 6th 2022, 1:54pm

allods ru baya kalabalık miş bir bakayım dedim de baya baya dopdolu
başlamayı düşününen varsa gelsin bence
Şuan bizim EU P2P Sunucusuda kendine göre baya kalabalık denemeni tavsiye ederim.

8

Sunday, October 23rd 2022, 9:31pm

Rate this thread